Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy 1 hónapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 1 hónapot együtt voltam egy lánnyal és most karácsonykor kijelenti, hogy nem érez irántam semmit és hagyjuk az egészet!? Pedig szeretem őt és a szívem szakad.

Figyelt kérdés

az egész kapcsolat alatt minden úgy tűnt h rendjén van,és le is feküdtünk meg minden,ami kellett,de nem értem megbeszéltük,hogy ez nem jó mert nem érztt semmit,mármint a pacsolat alatt.de az egészben az a szomorú ha tudom akkor nem fekszem le vele.

ez egy kicsit homályos a megfogalmazás de aki érti légyszíves segítsen,ngyon ki vagyok......


2009. dec. 25. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy eléggé szemét csaj, ha 1 hónapig húzott és még le is feküdt veled érzelmek nélkül...

Arra se érdemes, hogy foglalkozz vele, nemhogy bánkódj miatta. Keresgélj, vannak normális lányok is!


22/L

2009. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ja és én 21/f vagyok a lány egy kicsit idősebb volt 23,de nem a sexért voltunk együtt,meg azt se értem ,hogy mások akkor is együtt vannak ha nem éreznek semmit
2009. dec. 25. 20:19
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
meg is gondolhatta magát.....lehet akkor érzett vmi lángot ,de azóta az eltűnt és hiába várta,nem jött..........
2009. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, ne bánkódj. Persze mondani könnyű, de akor is. Értékeld át magadban az egészet. Adj egy napot a búslakodásra és ne többet, aztán újult erővel vágj bele az életbe. Keress egy normális lányt, akad még. ; )
2009. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha 1x majd kiheverted és találkoztok, érdemes lenne megkérdezned tőle, hogy mégis miért volt veled, ha nem érzett irántad semmit és nem is a szexért. Szerintem ez így nem normális. Ne is foglalkozz vele....
2009. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, h túl elhamarkodott volt az egész kapcsolat. Azért már az első hónapban azonnal lefeküdni úgy, h alig ismered a lányt. Jobban ki kellett volna ismerned a szándékait, h valóban szeretitek-e egymást. Az oké, h Te szereted, de így rosszul jársz, mert szomorú vagy miatta. Ne add fel a reményt!! Léteznek még rendes, aranyos lányok, nők, akik olyan társra vágynak, mint Te!!! Csak jó helyen kell keresgélni!!! :)

20/L

2009. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Na nehogymár az legyen baj hogy lefeküdt veled!?Nem szeret téged ezért szakitott rosszul esik biztos de e miatt ne hibáztasd őt lépj tul rajta ennyi amit tehetsz hamar el fogod felejteni szerintem...
2009. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Itt most arról van szó, hogy végig nem érzett iránta semmit a lány. Nem az a baj önmagában, hogy lefeküdt vele, hanem az, hogy ez nem volt fair és nagyon megbántotta a kérdezőt.

De lehet, hogy én értettem félre.

2009. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen, a 20:32es kedves válaszadó áll közelebb az érzéseimhez.arról van szó ,hogy a kapcsolatunk alatt nem volt probléma,minden rendben volt,ő még azt is hazudta hogy alakulnak az érzelmek ezért feküdtünk le,de most már bánom,és nem őt hibáztatom az érzéseiért,csak őszinte lett volna,mert 1 hónap alatt még nem is ismerjük meg egymást tehát az érzések nem múlnak el ilyen hamar,ráadásul egy érett lánynál.várom a válaszok és segítségeket,az eddigieket köszönöm.
2009. dec. 25. 21:08
 10/18 A kérdező kommentje:
és elfelejteni sem tudom még mert egy hónapja arra várok h annyit mondjon,hogy szeretlek,de ez nem történt meg...én adtam neki időt ő kérte.
2009. dec. 25. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!