Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai lenne 6 és fél hónaposan...

Korai lenne 6 és fél hónaposan leszoktatni az éjszakai cicizésről?

Figyelt kérdés

jobb napokon csak 2x kel,de van hogy 3-4x is.és ez eléggé fárasztó.

a nagy fiamnál(2éves múlt) ez is valahogy egyszerűbben ment,mert ő nem volt ennyire "cicifüggő".szépen maga magától hagyta el a cicit 9hónaposan.és ő a nagy melegekben volt ilyen 6-7hónapos,és akkor éjjel simán áttértünk a vízre.

egy szobában alszanak,és így nagyon nem hagyhatom neszezni a kicsit.


2010. dec. 13. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Ilyen picinél még normális, hogy legalább egyszer felkel éjjel szopni. Ha tudod és akarod, megritkíthatod az éjjeli szopik számát (bár én azt se tenném, de én nem vagyok te). De egyet mindenképp hagyj meg neki éjszaka is.
2010. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Kisfiam 22 hónapos, és most kezdi átaludni az éjszakát. Eddig 1-2x cicizett éjjel. Vizet nem fogadta el, apának meg pihenni kell, nem hagyhattam ordítani fél éjszakát. Meg nem lett volna szívem. Kibírtam azt az 5 percet, meg kibírom, mert még nem stabil a dolog.
2010. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ugy csinalj, hogy az egesz csaladnak jo legyen. Vizet sem kell neki adni ejjel, ez is egy rossz szokas....
2010. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, tudom hogy nem vagyok túl empatikus, de szerintem ez igen kevés szám. És igen, örülj neki, hogy jelzi az igényeit, hogy tudja, számíthat rád. Szerintem még bőven ráérsz leszoktatni róla, ha szükség lesz rá egyáltalán. Az én fiam csak 17 hós, de én 21 hetes várandós vagyok, és néha éjszaka 5-6x szopizik, igaz együtt alszunk. Tudom, hogy néha macerás lehet, de azt hiszem, hogy ez a bizalom megtérül.
2010. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is 6,5 honapos, es sajna 4 honapos kora ota tapszeres, de ettol fuggetlenul 2x-3x kel ejjel es eszik egy-egy kicsit. (Van, hogy tobbszor is, a mult ejjel 7x voltunk fent.) Nem fogod tudni rola leszoktatni. Ha majd nem igenyli az ejszakai cicizest, vegig fogja aludni az ejszakat. Nekem is furcsa, hogy meg mindig kel ejjel, mert a 2 lanyom 1 ill. 3 honapos koruktol ataludtak az ejszakat. Kitartas! :)
2010. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai és azt tapasztalom a hallottak alapján,hogy attól mert az éjszakai cicizésről leszokik attól még ugyanúgy felébred, csak ringatni kell vagy valami mást. Akkor meg egyszerűbb a megszokottat csinálni. Könnyebb mindenkinek.
2010. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!