Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőben milyen finomságot...

Sütőben milyen finomságot lehet készíteni 10 hónapos babának? Akár ebédre, akár desszertnek? Van itthon tengeri fehér halam, spenót, rizs. Persze bármi szóba jöhet.

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mar hasznalsz neki tejet a fozeshez akkor az en kisfiamnak ez a kedvence (igaz nem sutobe keszul, igy nem tudom, hogy neked jo lesz-e):

Felforralom a tejet es mikor latom, hogy mar fo akkor beleteszem a halat egy nagyobb baberlevelel es addig forralom amig a hal jol atfo de nem esik szet. Aztan felreteszem a tejet amibe a halat foztem es a halat kis darabkakra szedem (megnezem jol, hogy nincs-e benne szalka). Meghamozok es felapritok egy krumplit, odateszem foni amikor mar majdnem megfott adok hozza zoldborsot es tovabb fozom amig a borso is elkeszult. Leszurom a krumplit es a borsot egy talba teszem a hallal egyutt es megszorrom egy kis petrezselyemmel. Osszenyomkodom jol villaval, hogy a borso egy kicsit osszetorjon es a tejbol (amibe a halat megparoltam) annyit teszek hozza, hogy jo pepes allaga legyen, attol fugg, hogy szereti a babad.

Esetleg a broso helyett hasznalhatnal spenotot. Szerintem biztosan igy is finom lenne!

2010. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

10 hónaposan még tejet ne adj neki.

Sütőtök sütőben . amúgy nekik még desszertre nincs szükségük, és ilyen kicsinek szerintem még jobb a párolás mint a sütés, vagy esetleg amit el tudok képzelni alufóliában süss zöldséget és húst .

2010. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!