Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan akadályozhatnám meg,...

Hogyan akadályozhatnám meg, hogy beteg (ebb) legyen a babám?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hónapos múlt. Ma reggel óta többször is köhögött. Ráadásul én is tüsszögök, fáj a fejem. Hogyan segíthetnék magunkon???
2009. jan. 21. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne puszilgasd,ne ölelgesd,szellőztess napi 1 órát a lakásban.Én adtam a kislányomnak 2 hetes korától langyos teát(kamilla)

Sajnos jön az influenza járvány,nem tudom,hogy c-vitamin cseppet kaphat-e,beszélj a gyerekorvossal és az is nagyon fontos,hogy te megelőzd úh.menj orvoshoz.

Ilyenkor semmiképp ne vidd nagyobb bevásárló központokba!!!

2009. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előzővel.

Ha taknyos is, szívd az orrát, többször naponta, de elalvbás előtt mindenképp.

Nézd a lázát is. REméljük nem lesz, de ha igen, akkor germicid kúp.

Magadnak meg főzz egy meleg teát, és vegyél be pl egy algopirint. Hozass valakivel neocitránt, vagy valami gyógyszert, de nehogy ti menjetek a gyógyszertárba.

2009. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ami a legfontosabb hogy ahányszor közeli kontaktusba kerülsz a babáddal annyiszor tegyél az arcodra maszkot. A patikában lehet kapni filléres dolog. Gyakori kéz és arcmosás, és sűrű szellőztetés.
2009. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!