Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos babánk a...

7 és fél hónapos babánk a tizórai és ebéd után kb másfél órával kéri a tejet. Adjam közvetlenül utána vagy inkább rögtön a 10 órai után, hogy elöbb utóbb ki tudjunk váltani egy étkezést? Mert másfél óra múlva egész adag tejet iszik.

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos neked kell kitapasztalnod!

Én bátram ehettem a bablevest is, nem volt tőle baja a babámnak, barátnőm viszont ha egy kicsit is evett fájt a baba hasa.

Szóval ez teljesen egyén függő.

2010. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja ne haragudj, nem ide szántam a választ, félre kattintottam!Bocsi :)
2010. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam így is úgy is. Volt amikor a kanalas evés után nem is fogadta el a tápszert, volt amikor igen. Nem mondom, hogy egyszerű volt, inkább csak sok-sok próbálkozás.

Ebben az időben nem tudtam tervezni konkrét napirendet, pont az ilyen étkezések miatt. Mindig vittem magammal ennivalót, ha mentünk valahová, hogy ne legyen sehol probléma.

Hidd el, hamar túl lesztek ezen az időszakon és szinte észrevétlenül kiváltod az étkezéseket.

2010. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KOszi!!!!
2010. dec. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!