Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keserű gyógyszert hogy adtok...

Keserű gyógyszert hogy adtok az 1 év feletti gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Mibe rakjátok, hogy nem köpi ki? Próbálkoztam édes teával, de olyan tonik-os ízű lett, és nem akarja inni.
2010. dec. 14. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Felszívom a panadolos adagolóba és úgy be a szájába. Lehet első 1-2 alkalommal köp ki belőle, de aztán úgyis rájön, hogy nincs menekvés. :)

Cseppents bele 1-2 csepp cebiont, mert az meg baromi édes szerintem, talán úgy ellensúlyozza a keserűséget, azzal ártani nem ártasz.

2010. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

tejed nincs, vagy tápszered?

Mi a K vitamint adjuk így. Egyszer megszokásból lenyaltam a kanalat, és szabályosan rosszul lettem tőle!

Szegénykék....

Talán megpróbálkozhatnál cukorral, vagy tömény cukros oldattal. Nem a legszerencsésebb a baba és a fogacskák szempontjából, de ha be kell venni, akkor be kell venni.

2010. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hígabb, akkor az Infacolos adagolóval nyomom a szájába (oldalra).Ha sűrűbb, akkor a Nurofenes adagoló a nyerő.

Mindkét esetben leülök vele, és egy kicsit hanyatt döntöm.Nagyon keserű gyógyszernél odakészítem a vizet vagy teát, és rögtön a szájába nyomom.

2010. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én -mint az első válaszoló- a nurofenes fecskendőbe szívom fel!ÉS mikor reklám van a Tv-ben akkor támadok hátulról!Mert különben ki sem nyitja a zsáját,ha látja hogy jövök!Azt meg tátott szájjal bámulja,és kész is!

Nálunk is 2 nap után tudta hogy nem menekülhet!


Sok sikert!És gyors gyógyulást!

2010. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 14. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyatejjel összekeverem neki és felszívom a nurofenes fecsibe és mivel tudja, h így már nincs rossz íze megissza .
2010. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 3 ml kell meginnia. Tegnap a teát úgy kellett kiöntenem, ahogy megcsináltam. Az egyetlen megoldás a lefogás, fecskendővel beadás és utána 15 percig sír.
2010. dec. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!