Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elválasztotta magát?

Elválasztotta magát?

Figyelt kérdés
Kisfiam most volt egy éves. Minden este szopi alatt aludt el. Tegnap este viszont csak harapta a mellemet, nem szopizott. Én persze felszisszentem, és rászóltam, hogy nem szabad, magyaráztam is neki, de hiába, ha újra kináltam, akkor ismét csak harapott, ha viszont nem szóltam rá, akkor erősebben ráharapott. Aztán meg már el sem fogadta a cicit. A szájába sem vette... Csak sirt szegénykém a végén már én is sirtam, és úgy aludt el, hogy dúdolgattam neki. Most megijesztettem, ahogy rászóltam, vagy ő igy választotta el magát? Nálatok hogy volt ez? Ma sem fogadja el a cicit, a szájába sem veszi, hiába kinálgatom neki, vagy ha mégis, akkor csak ráharap... A lefejt tejet sem akarta meginni igazán, csak nyammogott rajta, és most délután is úgy aludt el, hogy sirdogált, én meg dúdolgattam neki. Ha továbbra sem fogadja el az anyatejet, akkor adjak neki tápszert majd, vagy tehéntejet?
2010. dec. 14. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a foga miatt nem fogadja el!Vagyis hogy fáj neki és azért harap!Van akinél ilyen erős ínyösszeszorítás van a fogak kibújása előtt! A lányom ilyen!


De pl az uncsitesóm mesélte,hogy neki a 15 hós lánya így választotta el magát,ő is harapott,viszont ő nem sírva aludt el, vagyis nem sírt érte!


Amúgy van étvágya,szóval mást eszi ugyanúgy, mint eddig?


Mert a "cicinemelfogadás" oka lehet még a bedugult orr, vagy a fülgyulladás!


Hirtelen ennyi jutott az eszembe!1 éves kislány anyuja!

2010. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a foga miatt lenne, napközben sem nyűgös, hogy jönne a foga. Nem a cici miatt sir, azt a szájába sem akarja venni, hiába kinálom, inkább azért sir, mert idáig cicin aludt l, és most nehezebben tud elaludni cici nélkül. Ma próbáltam lefejni neki a tejet, valamicskét ivott belőle. Amúgy igen, mást eszik, van étvágya. Náthásnak nem náthás, és a füle sem fáj szerintem, akkor sirdogálna vagy lázas lenne. Lehet eegyszerűen tényleg csak elválasztotta magát...
2010. dec. 14. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!