Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek a babája magától...

Akinek a babája magától elválasztotta magát mik voltak a jelei?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra nem kérte a cicit, vagy több hétig tartott? És hogy viselkedett közben? Minden érdekelne.
2010. márc. 20. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az utolsó két hétben már csak pár perceket volt hajlandó szopizni. Minden más jobban érdekelte, ment volna a dolgára. Erőltettem egy darabig aztán egyik napról a másikra nem próbálkoztam többet. Akkor volt 11,5 hónapos.

Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy a kisfiam sosem volt egy pólórángatós, cicit követelő fajta. Az étkezéseket is simán kiváltottuk 6 hónapos kora után.

2010. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk igazából 3 hónapig tartott mire teljesen.Persze lehet hogy aztán már az is hozzájárult hogy ujra babás lettem,és gondolom már a tejem is megcsappant a sok szopási sztréjknak köszönhetően.
2010. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk már csak reggel és este szopizik, meg egyszer éjszaka. Egy ideje már az megy, hogy reggel és este nem hajlandó szopizni, csak pár percet, ugyanúgy ahogy az első válaszoló irta. Szoktam erőltetni, olyankor keservesen sir, de a végén feladja és elfogadja, de csak este mire nagyon álmos lesz. De ő se az a cicin elalvó tipus, inkább a cumit kéri helyette. Viszont éjszaka szépen eszik, mert akkor alszik közben, ezért már abban se vagyok biztos hogy azért kel fel mert éhes, de én egyből megszoptatom szokásból. Ma reggel viszont meguntam az állandó harcot és adtam neki tápszert, azt elfogadta. Szerintetek ez is már a leválasztódás jele lehet? Ja és 9 hónapos
2010. márc. 20. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk még nem vált el teljesen, de elkezdődött a folyamat.

sokszor elalszik szopi nélkül, befészkeli magát az ágyba,és elalszik. vagy próbálom neki adni,és elfordítja a fejét.

13 hós, és elméletben még 2x kap, délelőtt, az elalváshoz, és este, szintén az alváshoz.

2010. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyem 6 honapos volt mikor beindult a folyamat, nagyon meglepodtem, en is sokat eroltettem, de ez van, gondoltam. Egyszeruen ratettem a cicire es elfordult, vagy jol raharapott a kis guzu 3 fogaval. Mondjuk nekem sem volt egy leanyalom. Probaltam visszarakni, de nem kellet neki...meg a mai napig nagyon sajnalom, imadtam szoptatni!
2010. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom nálunk is valami hasonló történik. Tegnap este és ma reggel is tápszert kapott már. Kivéve éjszaka, mert akkor félálomba van és sötét, ezért nem köti le más dolog a figyelmét. Én nem bánom, ez az élet rendje, elég volt ez a 9 hónap, jobb ha most magától elválasztja magát mintha 2 év múlva nekem kéne leszoktatnom.
2010. márc. 21. 10:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nekem jól megcsavarja a mellbimbóm a kezével ha már ideges hogy erőltetem. :-)
2010. márc. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!