Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám reggel óta...

8 hetes babám reggel óta bágyadt, kevesebbet eszik. Eddig nem volt ilyen. Nincs láza, nem látom betegnek. Nem sír, nyugodt. Az időtől lehet ez? Vagy beteg lesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Lehet, hogy a foga akar jönni, de idöjárás is lehet.
2010. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém 7 hetes és ugyanez. Hőmérőzöm, hogyn em lázas-e, túl nyugodt és alszik egész nap, Szerintem az idő teszi.
2010. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti az időjárás!A 7 hós fiam szinte egész nap aludt!!Reggel fél 9-kor kelt(este fél 8-kor aludt el)de már fél 11-kor megint aludt egészen fél 1-ig(akkor is már én nyitottam be hozzá halkan,hogy mi van már!)No de már fél 3-kor szintén le kellett tenni aludni mert kész volt teljesen!Majd aludt fél 5-ig és most is már durmol!Két óránál többet nem bírt fönt lenni,mondjuk neki mindíg is jó volt az alvókája!
2010. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első!8 hetesen gondolod,hogy jön a foga? :D
2010. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!