Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma reggel elég sokat tüsszögöt...

Ma reggel elég sokat tüsszögött a kislányom, még szombaton lesz 2 hetes, lehet hogy beteg lesz?

Figyelt kérdés
Mondjuk szokott mindennap tüsszögni,de ennyit még nem.Más baja nincs így,van étvágya,alszik,nem sírdogál.Olvastam hogy az újszülöttek tüsszögnek,de nem tudom mennyi ami még normális.Ha jól érzi magát akkor ugye nem valószínü hogy beteg lesz?Köszönöm előre is.Egy aggódó anyuka
2010. máj. 20. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Még tisztul.Semmi baja.Az enyém is annyit tüsszögött az elején,hogy már én untam.

Lehet,hogy tejci ment a nozijába.

2010. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj! Nemcsak az újszülöttek, hanem a csecsemők is még elég sokáig úgy "távolítják" El a légutakból a zavaró dolgokat (orrváladék, por), hogy tüsszentenek. Mikor szültem csak úgy tüsszögött az egész szoba:) A babád, ha beteg lenne biztos nyűgösködne és hallanád, hogy szörcsög mikor levegőt vesz.
2010. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első hónapban a csecsemők még csak ismerkednek a külvilággal, rengeteget tüsszöghetnek.

A férjem azt hitte, hogy a babánk megfázott, pedig semmi baja nem volt.

Mindentől tüsszögött, a fénytől, a portól, az illatoktól stb.

2010. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Megnyugodtam azt hittem megfázott ebben a hidegben.
2010. máj. 20. 08:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is viszonlag sokat tüsszögött. Viszont amikor mosószert/öblítőt váltottam, akkor megállás nélkül csinálta. Szóval erre is oda kell figyelni.
2010. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi-)))Egyenlőre nem váltottam mosószert,de majd figyelek rá.
2010. máj. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!