Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik a konnycsatorna...

Hogyan zajlik a konnycsatorna atmosasa? Van olyan, akinek megsem kelltett, mert mas gyogymod is hasznalt?

Figyelt kérdés

kisfiam 6 hetes, szuletese ota konnyezik a jobb szeme, kaptunk szemcseppet, de nem hasznalt, az sem tudott elfolyni, megallt a kis szemeben.

csupa borzalmas dolgot hallottam errol, es nagyon felek, mar elore, hogy szenvedni fog.


2009. jan. 21. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi megúsztuk. 3v 4 féle szemcseppet kaptunk, és elmúlt.
2009. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi is jó 3 hétig antibiotikumos szemcsepp+kamillateás szemtörölgetés. Hogy pontosan hogyan zajlik azt nem tudom,de egy barátnőm kislánya volt és állítólag nagyon gyorsan megvan,de a babucik sírnak,mert kellemetlen,de fájdalmasnak nem fájdalmas.
2009. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt a szemével probléma, nagyon begennyesedett. Mi TOBREX cseppeket használtunk 3x1 cseppet/ez mulasztotta el/, meg még a legelején OPTHALMO SEPTONEX-et ezt is 3x1 cseppet kellett/ez nem használt neki/. Nem tudom, hogy ezek vannak-e nálatok, de Szlovákián ezeket adják az újszülötteknek.
2009. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak áttmosták,nem volt vészes pár perc,minket kiküldtek.A cseppek nem használtak,de azóta nem is tért vissza neki 2 hós volt akkor.Heim Pálban voltunk
2009. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a szemészeten dolgozom/ill.most GYES-en vagyok/,de 13 év során láttam már egy "pár"ilyen kis beavatkozást!Az egész nem tart 2-3 percig,sírni csak azért fog,mert kis fogják a kis buksiát!A panaszai utána teljesen megszűnnek!
2009. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem kellett átmosni, de a lényeg ha már elviszed megnézetni már "úgyis mindegy" mert a "megnézés" szinte ugyanaz mint az átmosás. Átfolyatnak rajta valami löttyött, ha az átmegy akkor nincs elzáródva. Ezt mi is átéltük, én nem mentem ki, a szoba sarkában lehetem, de premierben nem láttam a dolgot, pár perc az egész azt biztos.
2009. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utcsó vagyok. Azért nem mentem ki, mert szerintem akkor is érezte a babám, hogy ott vagyok, és utána azonnal fel tudtam kapni és megvígasztalni, ami ugye nem mindegy.
2009. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!