Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hálózsák? Esetleg...

Milyen hálózsák? Esetleg webáruházat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hónapos lesz, és mindig takaróval volt takarva.

Most ezerrel jön a foga + mozgásfejlődés + rájött, hogy jó hason aludni, és egész éjszaka kúszik, vándorol a kiságyban.

Folyton lerúgja a takarót, és ha végre el is aludna, felébred arra, hogy takargatom.

Megoldás lenne a hálózsák?

Eltűrné?

Abban tudna szabadon forgolódni?

Köszönöm


2010. dec. 15. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
a fiam tud benne forgolódni,mászni,felülni,felállni,lépegetni,úgyhogy nem gátolja egyáltalán.születése óta hálózsákban alszik,15 hónapos.Én a kikben vettem neki,de minden bababoltban találsz,sőt kínaiban is.én ujjatlant vettem,elöl cipzáros,így könnyű ráadni
2010. dec. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam kb. három hónapos korától alszik hálózsákban, ő már megszokta, simán forog benne, feláll és körbejárja a kiságyat. Nekünk paplanos, brendonos van.
2010. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ilyen hálózsákunk van, jó meleg.

[link]

2010. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. dec. 15. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét tesz veszen , vaterán, zsibvásáron. Én onnan rendeltem 5-600 ft-ért. Nem gátolja őket a mozgásban , szerintem jó lenne nektek is.
2010. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!