Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok eljátszogat egy...

A babátok eljátszogat egy helyben? Lányom most kezdett mászni 7 hósan, és bármit teszek elé ülő helyzetben, már ott is hagyja, és mászik fel-alá.

Figyelt kérdés
Pedig most vettem pl. sütifaló kincsesbödönt nem olcsón,és oda se bagózik!
2010. dec. 15. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

hát sajnos azt kell mondjam ez nem a sütifaló kincsesbödön ideje lesz most nálatok. :)))) most a mászés sokkal érdekesebb. majd pár hónap múlva lesz érdekes a bödön.

az enyém ugyan nem ült egy helyben 7 hónapos korában. :))))

2010. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nallunk a labda volt ekkor a nagy kedvenc (mai napig szereti), maszott utanna, guritotta, puffolgette... Ha o talalt ra valami jatekra akkor eljatszott egy ideig vele de ha en ele tettem akkor ra sem bagozott. :) Mai napig ha a mesekonyve a polcon van es o veszi le akkor elvan vele 20 percig, lapozgatja, nezegeti a kepeket, gugyog neki de ha en adom oda akkor tovabbmaszik felfedezo utra. Ez van a tobbi jatekaval is. Neki kell felfedezni es kivalasztani, maskent nem erdekes, nincs "kihivas". :) Pl ha az agyon van a csilingelo labdaja, amit nagy nehezen er el akkor a legerdekesebb jatek de ha odaadom akkor csak tovabb pakolja. 10 honapos a kisfiam.
2010. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,mintha csak én írtam volna!!Ha én adok neki valamit,már megy is tovább,de ha ráakad valamire útközben,azt forgatja sokáig a kezei közt.De általában ezek a legegyszerűbb dolgok,tegnap pl.egy poháralátétet nézegetett fél óráig!:)
2010. dec. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!