Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki volt már ilyen helyzetb...

Valaki volt már ilyen helyzetben 1 hós babával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapos kisfiam van. Napközben normális dolognak számít az, hogy 4-5 órát is ébren van? Nem túl sok ez egy ilyen pici babának? Sokszor már csak kínlódik, nyűgösködik, sír. Semmivel nem tudom lekötni ilyenkor a figyelmét. Éjjel alszik 4-5 órát, csak utána kéri a kajcsit. Volt valaki hasonló helyzetben, és ha igen mit tanácsolnátok?
2011. nov. 6. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele sétálni a levegőre, ott rögtön elalszik.
2011. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a sétára szavazok! Állíts be neki egy rendszert, mikor van levegőn és mikor otthon. Az én babám 1 és 4 hónapos kora között minden nap 10 órától 11 óráig a teraszon volt csak hajlandó aludni babakocsiban. Aztán szépen beállított magának egy alvási menetrendet. Délelőtt alszik itthon egyet, délután alszik séta közben.
2011. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A levegőn tuti elalszik!
2011. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Én is így csináltam, hogy levegőn altattam nyáron, de most lefogom szoktatni erről, mert reggel, délben, este mentem a városba vele céltalanul 2-3 órákat és azért télen ezt nem vállalom be. Főleg, hogy a havat nálunk nem takaritják le a járdákon. Most ott tartunk, hogy 1-2 órás sírás után alszik 30 perceket, mert ki akar menni, de nem érdekel, majd leszokik erről a hülye szokásáról. Emeletesben lakunk, nincs erkély, nem tudom hová kitenni.
2011. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magamra kötöttem hordozó kendőbe. 1 percen belül elaludt. A vaterán vettem 3000 ft-ért. Szerintem nagyon jó dolog, így sokkal nyugodtabb lett a babám és én is.
2011. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!