Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 39.4 fokos láz, hasmenés...

39.4 fokos láz, hasmenés lehet a fogzástól?

Figyelt kérdés
Már van 6 foga a kisfiamnak (1 éves), és most jön egyszerre 2. Tegnap du. óta magas a láza és megy a hasa. Este viszem orvoshoz. Addig is van ötletetek, mitől lehet?
2010. dec. 15. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vírusos hànyás hasmenés. Nem mindig jár hányással, sokszor csak hasmenés vagy csak hányás és láz. Cseréld gyakran a pelusát ki ne csípje a fenekét a pisi kaki. Sokat itasd, valami multivitamin és főtt burgonya, répa hús húslevesből, háztartási kekszet , főtt rizst adj neki.
2010. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én ma voltam fogzási lázra gondolt a doki,de nekünk nem volt hasmenés,csak láz és nem is talált semmit.nurofen szirupot mondta h folyamatosan adjam neki 3-4 napig.
2010. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem nem a fogától lehet,hanem inkább valami vírus!Gyor gyógyulást a kicsinek!
2010. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ötlete lehet az embernek, de az orvos mondja majd meg, hogy mi az oka. Mi itt csak találgatni tudunk.

Lehet a fogzástól, de lehet valami vírustól is. Rohangál most odakint 1-2 a hideg idő ellenére. Sajnos...

Ha a hangulata amúgy jó, akkor lehet, hogy "csak" a foga. Ha látod a szemén is, hogy beteg, hangulata is olyan, akkor én már betegségre gyanakodnék.

Jobbulást kívánok Nektek.

2010. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39,4 nagyon magas fogzáshoz. vmi vírus lesz szerintem is. jobbulást!
2010. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom.2 napja vettem észre hogy mindjárt kibújik a 11 hósom 7. foga.Ma volt egy hígabb széklete és 1 órával ezelőtt mértem és már 37,8 volt a hőmérséklete.Most olyan nyugodt a hangulata.Itt ül az ölemben és a TV-t nézi,amit sose szokott.Szerintetek mikor vigyem orvoshoz?Még nem volt beteg idáig...
2010. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én hőemelkedéssel nem vinném, amit te leírtál, az lehet a fogától. viszont ha 38 fölé megy és tartósan marad is, akkor elvinném.
2010. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nurofent és Panadolt adok neki felváltva. Sajna csak este 7-re kaptunk időpontot az orvoshoz. Most alszik a kicsi, de egyébként nyűgös, sápadt, sírós...szerintem is betegség lesz. Akiknek szintén beteg a babája, jobbulást kívánok neki!
2010. dec. 15. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm,remélem ennél rosszabb nem lesz!Természetesen hőemelkedéssel nem vinném,de tartós lázzal már igen.Csak érdeklődtem,hogy tartós lázzal mindenképp viszitek-e orvoshoz.A kérdező babócájának jobbulást! :)


És bocsi az offért,de nem akartam új kérdést kiírni emiatt!

2010. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elvittem, és a doki szerint vírusos betegség. Nem kaptunk rá gyógyszert, adok neki Normaflore-t, és Nurofent, Panadolt ha lázas.

Utolsónak: persze, ha lázas, én mindig elviszem (eddig 2x fordult elő láz).

2010. dec. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!