Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Savanyú szagú hasmenés a...

Savanyú szagú hasmenés a fogzástól van?

Figyelt kérdés

9 hónapos lesz a kislányom,még nincs foga,3-4napja ilyen savas szagú vizes hasmenése van,egyébként őt nem zavarja,jó kedélyű.

És kicsípte a popsiját,ami eddig még soha nem volt piros,most kis pöttyök is vannak rajta-mintha pici pattanások lennének-mivel kezeljem?

Köszönöm!


2011. máj. 14. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk fogzástól ennyire durva nem volt a kaki. Volt, hogy piros lett a popója, de nem volt vészes, gyógyszertári popsikenőcstől elmúlt. Normaflort nem próbáltál neki adni? Az bajt nem csinál! Amúgy én gyanakodnék vírusra!
2011. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, még most is az orromban érzem a szagát, brrrr. Rettentően kicsípte a bőrét, bőrgyógyászhoz kellett mennünk vele.
2011. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hű tényleg,Normaflore van is itthon,az valóban nem árthat.
2011. máj. 14. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Fogzás nem okoz hasmenést, csak hígabb székletet a fokozott nyáltermelődés miatt.

Vizes hasmenés ilyenkor elő sem fordulhat. Savanyú szagú székletet az emésztetlen táplálék okozhat. Vidd orvoshoz mert beteg.

2011. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem beteg az a gyerek, nem kell az emberre ráhozni a frászt!!

Kisfiamnak most jön a 14. foga, egyedül az első két fogánál nem volt semmi, az összes többi fogát savanyú, erjedt szagú, vizes hasmenés előzte meg, majd rá max. 2 héttel át is törte mindig az ínyét a foga.

Normaflore-t adj neki napi fél ampullát, Smectát napi 2x fél tasakkal, és sok folyadékot.

2011. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ó,köszi szépen. Smecta is van itthon,azt is ki fogom próbálni.

Nem gondolom én sem hogy beteg,mint írtam teljesen jó kedélyű,plusz a doktornőnknek is aza véleménye hogy a hasmenés napi 5-6 kakánál kezdődik,(egy korábbi eset kapcsán mondta) addig amig nincs ennyi, nem kell aggódni.

A piros popsira valami tuti ötlet esetleg valakinek?

2011. máj. 14. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
a kicsípett popsira a legtutibb a disznózsír.a z én csöppemnek annyira kimarta,hogy ordított,mikor tisztába tettem.anyósom hozott zsírt...2-szer bekentem vele és teljesen rendbe hozta.semmi más nem használt!!!nem vicc.már első kenés után nem fáj neki
2011. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a dokink azt mondta,hogy fogzás jele az enyhén savanyú szagú,hígabb széklet!Én i adtam neki Normaflort,2 napig 1-1 ampullát és utánna el is múlt a hasmenés!Nem kell megilyedni,ha jó kedélyű,nem lázas,van étvágya,iszik,játszik,alszik rendesen akkor nem beteg!

OFF:Mi az a Smecta??

2011. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

Ja kicsípet popsira nekünk a Neogranormon és a Sudokrém vált be felváltva!

2011. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó vagyok megint. Ha iszik elég folyadékot, nem lesz gond. Ha vírus lenne, akkor sem kapna rá mást, csak a legjobb esetben is Normaflort és Smectát javasolnának. A mi drnénk legalábbis nem ad rá semmit.(Az utolsó hozzászólónak: a Smecta por állagú hasmenésre adható anyag. Mi vízbe feloldva adtuk neki. Nagyon hatékony volt!)Talán még Cebiont. (vírusölő, immunrendszer erősítő-azzal sem foghatsz mellé).
2011. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!