Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen durva hasmenés, lehet a...

Ilyen durva hasmenés, lehet a fogzástól? Reggel 6 óra óta már 6 kakis pelusa volt, étvágya, kedve jó. Furcsa savanykás szagú a széklete. ( 14 hónapos)

Figyelt kérdés
Adtam neki normaflort, meg egy kis smecta port, mit tudok még tenni? HA a fogától van, akkor hány napig normális, hogy ilyen a széklete? Tegnap kezdődött ez nála.
2011. márc. 20. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, a fogzás nem betegség, ezért nem kísérheti hasmenés vagy esetleg hányás.
2011. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Elsővel értek egyet. Irány az ügyelet!
2011. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem normális !
2011. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felhívtam a dokinkat, annyit mondott, hogy adjam neki ezt a Hipp Ors italt, meg a normeflort+ smectát, legyek türelemmel, mert ezek tuti segítenek, ha mégsem, akkor holnap vigyem el a rendelésre.

Már jobban van a Picike, szerencsére. 10 pelusnál megálltunk. Köszönöm a válaszotokat!

2011. márc. 20. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Márpedig ez tipikus fogzásos tünet. Savanykás, erjedt szagú, híg, akár citromsárgába hajló színű is lehet. Nálunk is 10 kakis pelus volt per nap. Sajna egy hétig tartott, és rá egy hétre át is törte két foga az ínyét.

Smecta, Normaflore, Ors200, főtt répa, főtt krumpli, rizs, sok folyadék (pl. limonádé, a cukor is fontos), rágcsálni pedig sós keksz vagy ropi, amivel pótolod az elvesztett sómennyiséget.

2011. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a legdurvább napon 12-szer kakilt. 4 rágófoga jött egyszerre, és akkor múlt el a 2 hónapos hasmenés, amikor kijöttek a fogak. Egyébként ilyen esetben szerintem a túlzott normaflore adása sem jó, hiszen nem a bélflórával van baj, de ugye honnét tudja az ember biztosan, miért megy a hasa???
2011. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is! Az én manóm 5 és fél hónapos, még nincs egy foga se, de már nagyon készül szerintem. Az öklét rágja, az én ujjamat :), folyik a nyála és 2 napja furcsa a kakája. Van, hogy zöldes, narancssárgás, furcsa állagú és nagyon furcsa szagú, mintha savas lenne. És nagyon kicsípte a popsiját. Már nem tudtam, hogy mi a baja szegénynek, de akkor ezek szerint a foga lenne? A kedve jó, étvágya úgyszintén.
2011. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a fogzástól lesz beteg a gyerek, hanem hogy ilyenkor minden bacis vackot a szájába vesz, és így elkap mindenfélét. Szóval nem, nem a fogzás tünete:)
2011. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!