Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Prevenar-t megkapta a...

Ha a Prevenar-t megkapta a kislányom, akkor is ajánlott beoltani külön még az agyhártyagyulladás elleni oltóanyaggal? Vagy a Prevenar arra nem véd?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi hétfőn kapjuk külön az agyhártya ellenit.Mi is kaptunk prevenart.6 hósak vagyunk.
2010. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem oltasd be.
2010. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A prevenar tüdőgyulladás ellen van , tehát így nem véd agyhártyagyulladás ellen. védőnő
2010. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt beadattam a kisfiamnak. A Prevenart és a Menjugate-et is.
2010. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
ejjha. Streptococcus pneumoniae baciról hallott már a kedves "védőnő?" mert az okoz bizony agyhártyagyulladást.
2010. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy a Prevenar véd a pneumococcus okozta agyhártyagyulladástól, de gondolom a kérdező nem erre, hanem a Menjugate oltásra gondolt... A kettő nem ugyanaz! A Menjugate oltóanyag a C szerocsoportú Neisseria meningitidis (más néven meningococcus C) ellen véd....

Szóval, ha ettől is szeretnéd védeni, adasd be a Menjugate oltást is.

2010. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolom, h lett volna itt bárki, aki ne értette volna a dolgot. persze, h meningococcus elleni oltás a kérdés. és továbbra is azt mondom, h érdemes ellene beoltatni.
2010. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptuk a prevenart is és most 1 éves a menjugate-t is!Szerintem megéri!


Bocs az offért!A prevenár már most kötelező lett?Vagy még mindig választható?

2010. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi megkaptuk a 2 és azt hiszem a 4 hónapos oltással.
2010. dec. 15. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
a butaság határtalan... az én válaszom nem hasznos, mert le mertem írni, h az ellen is véd? és közben ilyen emberek járnak ki gyerekekhez és osztogatnak tanácsot... azért ez elgondolkodtató...
2010. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!