Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó etetőszékre ötlet? 4...

Jó etetőszékre ötlet? 4 hónapos babának kellene.

Figyelt kérdés
Nem kell semmi extra, csak magas és dönthető legyen. És Olcsó:)))
2011. okt. 24. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Remi volt. Magas háttámla, dönthető szinte vízszintesre. Használtan vettem 6000 Ft-ért, és nagyon szép állapotban volt/meg még van is :-) Nem muszáj újat venni.
2011. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha dönthetőt akarsz, akkor az már extra. Újonnan azért elég drágák azok. Úgyhogy inkább vegyél használtan, úgy lényegesen olcsóbb. Mi is olyat vettünk, de végül nem használtuk csak mikor már ült, mert hiába döntöttem el, nem akart benne lenni, tolta ki magát. Úgyhogy addig a hordozóban evett.
2011. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én heteket töltöttem el etetőszék kereséssel. Arra jutottam, hogy érdemes márkásat venni, mert évekig kell, hogy jó legyen. Szerintem a Peg perego és a Chicco jó. Én ilyet vettem, Chicco márkájú, a vaterán találtam 9000-ért. Fullos, minimális hibával, nagyon szép. Most már használja is a fiam, tényleg profi, érezni, hogy minőség.
2011. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez milyen?:)


[link]

2011. okt. 25. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Jónak jó, de ez neked olcsónak számít? :) Mert nekem mondjuk ez már a drága kategória. Nekünk is ilyesmi van, ugyanezt tudja, kinézetre is hasonló, de akciósan 17.000-ért vettük.
2011. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!