Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben vigyem haza decemberi...

Miben vigyem haza decemberi babánkat a kórházból?

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam: zokni, rugi, kapucnis-cipzáros felső, sapka, thermo-overál + esetleg takaró. Így nem fog megfázni??

Hordozóba fogjuk tenni, kb. 1 óra az út hazáig.


2010. dec. 15. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

nem fog bele férni ennyi ruhában.


én overált nem tudtam a gyerekre adni télen a hordozóban, se a vastagabb kabátot. most azt csinálom hogy vékony kabát, vagy vastag pulcsi max, és a lábát mikor már bekötöttem külön egy vékony takaróba tekerem majd az egész gyerekre egy vastag takarót terítek. alulról nem fázik.

az autóban jól be kell fütenni, álljon a férjed a korház ajtajához, minél kevesebbet legyen kint, majd a meleg autóba be, ott még nagyon vastag takaró nem is kell.

szerintem.

2010. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem tavaly decemberben született a babám :)

body, vastag rugdalózót zoknit, bundazsákot, vékony és vastag sapit adtam rá és a hordozóban még ráterítettem egy pokrócot :) akkor nem volt ilyen hideg mint most, szerintem kell még kis pulcsi és sálat ne felejtsd el, én tavaly otthon felejtettem :S

igaz mi autóval jöttünk haza.


nekünk soha nem volt gond, hogy nem férne be a hordozóba overálba, sőt még úgy is eltűnt benne :)


gyors és könnyű szülést :)


(kórházban a csecsemősöket majd kérdezd meg, hogy jó lesz-e így hazavinni és azt tanácsolom 2 méretű hazahozós ruhát csomagolj ha nagy baba lenne :))

2010. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 6 hetes. Ok. nem decemberi születésű de gondoltam leírom amit gondolok, mert nekem is nehéz volt eldönteni, miben hozzam haza.

Ma dokihoz kellett vinnem a Kicsit és mi New York Cityben lakunk ahol aztán kegyetlen a szél télen. A mi hordozónk nagyon ki van párnázva szóval jól szigetel. Babára egy hosszúujjú body, vastag rugi vagy bélelt nadrág, pulcsi kombo meleg zoknival. Nagyon vastag kezeslábas. Én speckó vettem egy jó vastag sapit ami védi a fülecskéket és a nagyon vastag kezeslábas kapucniját is rá tudom húzni. Nagyon vastag takaró és másik amivel a széltől tudod óvni ha nem vettél kifejezetten hordozóra való takarót.

Sok éve babysittelek. Azt tapasztaltam, hogy a legjobb jó vastag kezeslábas beszerzése. Nem kell alatta agyonöltöztetni a Picurt és jó melegen tartja. Hordozóba befér...

2010. dec. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Februári a kisfiam . Hideg volt amikor hazahoztuk. Apa a kocsit jól befűtötte, így a kocsiba nem kellett a pléd. Azon kívül hosszúujju body, plüss rugi, kapucnis felső, overál volt rajta. A kórházba nem lehetett bejönni, de egy plédbe bugyolálva kivittük az autóhoz. Csak egy plüss sapi volt rajta, mert az overálnak is ott volt a kapucnija. Hordozóba sem volt pléd, az a kocsiban is maradt.
2010. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A rugi csak pántos volt. Ennyi bőven elég volt, és a hordozóba is kényelmesen belefért.
2010. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az autóban úgyis van fűtés. Mi februárban mentünk haza, de már szóltam, hogy vegyék le a fűtést, begyullad a baba.

Hosszúujjú rugi

plüss rugi

kardigán

overál

vastag sapka

volt rajta és pléd volt a hordozón és még egy pelust is terítettem a arca elé. Nagy hó volt, a mínuszokra már nem emlékszem.

Könnyű szülést neked!

2010. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-D
2010. dec. 16. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!