Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanulo kutyust érdemes venni?...

Tanulo kutyust érdemes venni? Hány éves kortol való? és hol lehet olcson venni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Péntektől lesz akciós a Tesco-ban. Nem tudom pontosan, mennyi idős korban érdemes megvenni, nálunk Apa már a 2 hónapos kisfiának megvette :-), persze tök feleslegesen, de én mondhattam bármit. (off: amikor terhes voltam, mese DVD-ket vásárolt...). Most 1 éves a kisfiam, és mostanában látom rajta, hogy élvezi a mondókákat, énekeket, és egyedül választ, ami tetszik végighallgatja, ami nem azt elkapcsolja. És táncol is rá :-) Szóval most már elég jól leköti. MInden jót és kellemes ünnepeket!
2010. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyeld a reklámújságokat, sok helyen akciósak a FP játékok (is).

Szerintem 6-8 hónapos kor előtt tök felesleges, inkább 8-10-12.

2010. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk neki karácsonyra 9honapos :) Szerintem 6h alatt felesleges :) Corába most akciós 7800ft Kellemes ünnepeket :)
2010. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Holnaptól, azaz dec. 17-étől akciós a Tescoban, 6990 Ft. lesz. 11.900 -ról árazták le, de ez becsapós, én egy hónapja vettem ugyanitt 7490-ért. Mi már kipróbáltuk, 9 hós fiamnak nagyon tetszik, de elraktuk, csak karácsonykor fogja megkapni, remélem leköti majd őt egy kicsit.
2010. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!