Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes drágábban megvenni az...

Érdemes drágábban megvenni az ujabb fp. Kutyust aminek zenélő sziv is van a mellkasán? Menyivel tudtöbbet mint arégi tanuló kutya? A tanuló maci ami a legujabb az mit tud?

Figyelt kérdés
Akinek vannak ilyen játékaik kérem irjátok le a véleményeiteket!
2010. jan. 25. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk az új Fp tanuló kutty van,aminek szíve is van :)villog,s ilyeneket mond:szeretlek,ölelj meg,jó veled,s énekel is egy barátságos kis dalt.

mi nagyn szeretjük,főleg kisfiam,6 hós.

2010. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy belekérdezek, de engem is érdekel ez a kutyi, mennyibe kerül? hol most a legolcsóbb?
2010. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Szerintem itt elég jó áron van!

2010. jan. 29. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is szívecskés kutyusunk van, nagyon szeretjük. Mi karácsony előtt vettük az Auchan-ban 6990 Ft-ért. Szia
2010. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nálunk nincs auchan!
2010. jan. 29. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont a auchanban van megint leárazva 7390 ft-ra. Hol laksz, melyik a legközelebbi Auchan neked? Senki nem jár arra? Ha gondolod, akkor segítek megvenni.
2010. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi de én már korábban megrendeltem onnan ahol linkeltem,csak még nem érkezett meg!Kiváncsi vagyok megérte -e?
2010. jan. 29. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
9.59. Értem :) Azért majd írd meg a tapasztalatot, kíváncsi vagyok.
2010. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!