Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ma megsütöttem a sütőtököt...

Ha ma megsütöttem a sütőtököt hűtőben meddig áll el? Meddig adhatok belőle? Ha lefagyasztom akkor hogy engedjem ki és hogy adjam oda?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán finom két napig biztosan eláll. Harmadnap ha már nem kivánjátok de maradt még leveles tésztába kanalazz kis halmokat belőle borsozd meg és boritsd be egy másik tésztalappal vágd körbe derejevágóval formázz rombuszokat v. kockákat és fagyaszd le később kifőzve sajttal megszórva egy vacsi.
2010. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy elkanyarodtam.


Két napig nyugodtan adhatod.

Lefagyasztás: kis poharakba v. tálkába kanalazd adagonként hütőben engedd ki v. a pulton. Ugyanúgy esetleg ha már eszik húst akkor keverj bele húst v. sajtot kicsit javit az izén.

2010. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig nem áll el, mert sajnos tapasztalatból mondom, hogy megpenészedik a hűtőben is. Szerintem érdemesebb fagyasztani.
2010. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni, hogy megsütöm, majd 1-2 napi adagot beteszek a hűtőbe, a többit leturmixolom és poharakba (aventbe szoktam) lefagyasztom kisebb-nagyon adagokba. Mikor kell, kiveszem, meleg vízbe állítom, majd főzök hozzá krupmlit, csirkemellet és még félig fagyottan beleteszem a lábosba, ott ki is olvad, át is melegszik, majd leturmixolom a krumpli-hússal és kész. Vagy előző este veszem ki a fagyasztóból.
2010. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát 2 napig szerintem eláll, ha sokat csinálsz inkább egy részét fagyaszd le, ugyanúgy kell kiolvasztani mint mást- kiveszed a ládából és megvárod mig kiolvad:)
2010. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!