Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy hétig adom a sütőtököt,...

Ha egy hétig adom a sütőtököt, akkor a hűtőben feldarabolva eláll? Ha lefagyasztom, akkor megfőzve, pürésítve? Felolvasztani mikróban, meleg vízben, vagy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

hűtőben még feldarabolva is sokáig eláll. Csak ne rakd zacskóba. Mikor kiveszed szagold meg meg fogd meg, ha nyálkáodik, taknyosodik tuti nem jó már.

Én csináltam, hogy megfőztem leturmixoltam és úgy fagyasztottam le. Mikor felolvadt darabos lett, hiába kevertem nem lett megint egynemű. Nekem nem tetszet igy, úgyhogy többet készen nem fagyasztom. Nyersen még nem próbáltam. én úgy olvasztottam ki, hogy kivettem a fagyóból ráraktam a radiátorra. Ha sürgös volt, akkor melegvizben. Mikoróban csak melegítettem.

2011. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sütőtököt csak egy héten egyszer max kétszer szabad adni, mert be fog sárgulni a baba. Nem lesz baja, csak sárga lesz.

Én lefagyasztottam pürésitve, nem vettem észre különbséget.

2011. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megsütöm és héjastól akkora darabokra vágom ami egy kajázásra elég neki!Folpakkba tekerem és megy a fagyóba!Aznap amikor délre ezt eszi reggel kiveszem és szobahőmérsékleten kienged!Akkor kanállal kikaparom a héjjából,hozzá fött husi és turmixolom.Egy héten én is csak max 2X adok neki pedig imádja!ha egy tanácsot elfogadsz inkább süsd,úgy sokkal finomabb,édeskésebb és több vitamin marad benne mintha főznéd!Bár én szinte mindent sütök.(alma,cékla,hajába krumpli,sárgarépa stb)
2011. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!