Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 2 hónapos babámnak a 4...

Ha a 2 hónapos babámnak a 4 hónapos kortól adható csecsemőteát adom lehet valami baja? Többi lent

Figyelt kérdés
Voltunk kórházba mert elkaptam ezt a fosásos, hányásos virust, és majdnem kiszáradt. A védőnő váltig állitja hogy a tápszer mellé nem kell a tea, de emiatt majdnem kiszáradt! A Mecsek teát nem issza meg, nem izlik neki! De ugyanakkor meg tudom hogy kellene neki, mert a kórházba egy nap 600 milit megivott! Mit csináljak? Adhatom neki?
2010. dec. 16. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább vizet adjál neki vagy ha nagyon teát szeretnél,akkor csipkebogyót adjál neki.:)
2010. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csipkebogyó teát próbáltad?


Én nem adnék 4 hónapos kortól adhatót! Nagyon pici még.

A védőnőd meg h*lye, a táp mellé nagyon is kell a plusz folyadék. Az anyatej mellé mondják, hogy nem kell, de amiatt is került már baba kórházba :P

2010. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen talán a csipkebogyó ami a legjobb lenne,főleg most hogy tél is van.ha ragaszkodsz a hipp teákhoz,én azt tanácsolom neked,hogy gyengébbre csináld mint ahogy rá van írva,nekünk az elején "szorulást" okozott.azért írom így mert pocak fájás nem volt csak 3. nap kakilt.utána csináltam gyengébbre én is és aztán semmi baj nem volt.de a csipkebogyót is úgy csináld,nekem legalábbis a gyógyszerész így mondta,hogy épp hogy csak megszínezze a vizet a tea.ha így nem fogadja el akkor pici cukorral ízesítheted,semmi baja nem lesz tőle.én is 2 hónaposan kezdtem ezt.
2010. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz.Én adtam a kislányomnak is (ő már 2 éves)És most a kisbabámnak is (már 3 hós).Semmi nem lett velük!
2010. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11:27: ha nem fogadja el adjon pici cukrot hozzá???? a HIPP teához??? Hát, az egész doboznyi instant tea egy tömb cukor... nézzétek meg az összetételét! Sosem értettem aki ezt a dobozos instant HIPP sz@rt veszi. Ilyen erővel kockacukrokat is szopogathatna :(((((((((
2010. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van a hipp tea tömény cukor azt már nem kell megcukrozni. Adj neki vizet vagy pickwick gyerekteát.
2010. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem a Hipp teára irta szerintem,hanem a csipkebogyóra,azt egy kis cukorra ha ne issza meg anélkül.A Hippnek is van csipkebogyó teája,de szerintem nem arra gondolt,mert azokban tényleg van amúgyis cukor..
2010. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem a hipp teára gondoltam hogy tegyen bele cukrot,hanem a csipkebogyóra,az én lányom 1-2 alkalommal elfogadta cukor nélkül is de aztán utána nem volt hajlandó ízetlenül meginni.bocs ha nem voltam egyértelmű,attól független eléggé kiakadtál:D
2010. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de most hogy utána olvasok,szerintem egyértelmű volt hogy a csipkebogyóra írtam:D
2010. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megpróbáljuk a csipkebogyót...!
2010. dec. 16. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!