Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El lehet rontani az altatást?

El lehet rontani az altatást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes és születése óta velünk alszik, bár van külön szobája a miénk mellett. Valamiért mégis biztonságosabbnak érzem ha velünk van. Hasfájós és nehezen is alszik el, sokat sír. Már elrontottam, vagy még meg fogja szokni a saját kiságyát?
2009. jan. 21. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 7 hetes koráig nem volt hajlandó a kiságyban aludni. Éjjel is 2 óránként evett,úgyhogy kényelmesebb volt ha velem alszik. Aztán egyik napról a másikra átaludta az éjszakát a saját ágyában! Úgyhogy nyugi,még nincs minden veszve! ;)
2009. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem rontottál el semmit. Nagyon kicsi. Majd ha már nem fáj a hasa, tedd külön.:)
2009. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Semmit nem rontottal el! Az elso 3 honap nagyon fontos a babanak addig nagyon kell toppon lenni es szuksege van a kozelsegetekre! Kisfiam 3 honapos koraig velunk aludt, vagyis melettunk mozeskosarban majd attettuk a sajat szobajaba, azota is szepen alszik magatol siras nelkul. Persze azert voltak rossz ejszakaink de hat kinek nincs:)

11 honapos fiubaba anyukaja

2009. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
lényeg, hogy 2,5 - 3 hónapos körül vidd át a saját szobájába. Állítólag ilyen korúkban már emlékük megmarad
2009. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Na de el ám!!!Nekem 6hónapos a fiam és nam akar csak velem aludni.Nálunk már 3hónapos korában késő volt.Most próbálkozok,hogy ne akarjon cicizni,mert már csak rágcsálja és fáj,meg sokszor már 10percenként ki akart jönni.Nálunk borzalom az alvás.napközben csak velem hajlandó,most nagy siratások vannak,mert nekem egész nap ennyi szabadidőm lenne mikor alszik és ezt sem akarja ideadni a kicsi.Ma pl 4órakkor már totál kész volt,de nem volt hajlandó az ágyában aludni,raplizott sírt1.5órán át..utána kivettem,mert haza jött apa és nem volt értelme próbálgatni..,kihúzta a fél hetes fürdésig,de ez azért rossz,emrt már annyira fáradt,hogy most már kb 5ször kelt fel,mert zaklatottam alszik.Én tudom,hogy tök jó vele aludni,de ha nem akarod,hogy később rossz legyen,max 2hónapos korában betenném,de ha tudod már most.Az meg,hogy egy pár hetes baba raplizik.Igen van iylen3 napig,aztán elfogadja és alszik.az én fiam az első elalvásnál annó,25percet sírt először.a 3dik este csak 5percet.ma már rögtön elalszik..csak utána sorban felkel..szval sztem minél hamarabb annál jobb.3hónapos korában már nehezebb lesz,mert tudatosan fogja csinálni a dolgokat,megszokja,hogy anya itt van és egy kellék eszel neki..hidd el én az vagyok és már nagyon rossz...jó lenne a férjemmel aludni,mégsem megy...nem tudom mikor fogjuk kinőni....
2009. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem rontottad el, csak majd 5 hónapos kora körül vigyázz. Akkor (a fogzás kezdete körül) nagyon hamar visszasírják magukat a szülői ágyba (szobába) és utána nem tudod őket visszaszoktatni a kiságyukba. (Mi így jártunk és sok más anyukától is hallottam ugyanezt.)
2009. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!