Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irnátok légyszi akiknek az...

Irnátok légyszi akiknek az esti altatást (esetleg fürdetést is) legalább az egyik gyerekkel apa végzi?

Figyelt kérdés
Minden este igy van ez? A gyerek nem "bánja" ha ti akarjátok aludni vinni este?Apuka szivesen csinálja?
2011. jún. 3. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte mindig apa fürdeti a picit,aki 3 és fél hónapos.Néha eteti meg büfizteti is,de inkább a játék,amit apa végez a kicsivel.
2011. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden este segít, hogy mikor, melyik gyereket viszi, az változó, de fürdet, altat, mesét olvas, mindent csinál, amit én. Általában a gyerekek választanak, hogy ki meséljen, a másikunk addig elpakol a konyhában, hogy utána együtt lehessünk.
2011. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg egy gyerek volt, minden este apa fürdette. Kivétel nélkül. Nem véletlen, mi úgy gondoltuk, egész nap én vagyok a gyerekkel, velem csinál mindent. Apa este ér haza, neki mi jut a gyerekből? Így legalább tölt vele egy kis időt. Mióta két gyerek van, általában együtt fürdenek, aztán egyikünk viszi a kicsit enni-aludni, a másikunk még pancsol a nagyobbal, majd öltözteti, esti mese. Ezt általában felváltva, hogy egyik gyerek se szokjon el egyikünktől sem.
2011. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a kicsi mikor megmerte először fürdetni Apa a kicsit, aztán annyira rákapott, hogy ez lett a kettőjük kis "ceremóniájuk". Most, hogy elmúlt 1 éves már együtt pancsolnak a kádban! Élvezik-e? Naná mind a ketten főleg, hogy már lehet nagy csatákat vívni a vízben, fröcskölni egymást és tenyérrel jó nagyot belecsapni a vízbe( csipi-csapizni)! Amikor apa engedi a fürdővizet és a kicsi meghallja már szalad is a fürdőbe, közben meg nagyokat kacag. Úgy imádom ilyenkor!
2011. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13:16-os vagyok


Egyik este Apa későn ért haza (túlóráztak), így velem fürdött a kicsi.Mondanom sem kell, hogy teljesen megvolt lepődve. Aztán mikor apa hazaért egy hatalmas nagy ölelgetéssel és számtalan puszival köszöntötte a kicsi. Nagyon édes volt. :D

2011. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2,5 évesünket apa fürdeti, öltözteti, kakaóztatja, mesét olvas neki, majd altatja.

Én addig a 7 hóst csinálom: fürdés, öltözés, szopi, stb...

Nagyon szívesen csinálja az apuka.

Ha véletlen nem ér rá, akkor én csinálok mindent, de nem bánja azt sem a gyerkőc, meg én sem.

2011. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Míg a kislányunk tényleg pici volt (kis súllyal született) sokáig nem merte fürdetni. Segített, mindent előkészített, de én fürdettem. Kb 11 hónapos kora óta minden este a férjem fürdet, kislányom (17 hónapos) egyáltalán nem bánja, és persze Apa is szívesen van vele esténként, napközben dolgozik. És ez jó darabig így is lesz még, mert közben ismét babánk lesz, most vagyok 20 hetes. ha megérkezik a tesó, férjem fürdeti a "nagylányunkat" én pedig a picivel foglalkozom :)

Altatásban is segít, egyelőre nem tud egyedül elaludni, kell az esti simogatós-összebújás, ezt felváltva oldjuk meg. Ha napközben nagyon lefáraszt a kiscsaj, akkor is Apa van vele.

2011. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!