Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fekete a kislányom foga?

Miért fekete a kislányom foga?

Figyelt kérdés
ez a 6 fog,de mintha nem tudna kibújni neki és az ínye,ahol ki kell bújnia majd a fognak,fekete.ma vettem észre,eddig nem volt,láttam hogy fehér már vagy 2 hete,és ma kíváncsiságból megnéztem és megdöbbenve láttam mi az ott.a héten lázas is volt,lehet emiatt?Volt másnak is ilyen?most ez baj?a többi fogánál nem láttam ilyet.
2010. dec. 16. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mivel a 6. foga, valoszinuleg meg nem valamennyi eves, hanem inkabb valamennyi honapos. ( ezt az elottem szolonak irtam)

Szerintem vard meg, mig kibujik valamennyire. Nem biztos, hogy a foga fekete, hanem az iny, ami felette beduzzadt.

Ha nagyon aggodsz, akkor mutasd meg legalabb a vedonodnek.

2010. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akár bevérzés is lehet az ínyén, az tűnik feketének.
2010. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ínye bevérzett, ahogy nyílik szét, és a véraláfutást látod feketének.
2010. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg hülyeséget írt a 17/F de azért nem kéne ennyire leordítani !!!!meg hát akkor ha te így beszélsz lehet hogy neked is meg kellene nézni azt a nevelési oldalt!!!!Bocs de ha így reagálsz talán nálad is lehetnek problémák!!!
2010. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Annyira nem írt hülyeséget, ugyanis a tejfogak el tudnak romlani már az ínyben is:(


De nálad biztosan nem erről van szó, mert az ínyben nem feketedik, inkább sárgul a fog, valószínű megalvadt vért látsz.

2010. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Jaja, a 17:24-esnek igaza van. Miért kell egyből lebaszni azt aki segíteni akar? Szegény gyereked.............

17/F

2010. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

17:24 először is én senkihez nem szólok így ok nélkül.másodszor az én gyerekemet ne kölyközze le SENKI!!!!

harmadszor pedig semmi segítségre utalást nem jött le nekem abból amit írt,csak cinikusság!a véleményem erről az egyénről.köszönöm a normális válaszokat.és mit tudok vele csinálni ha bevérzett?Hagyjam és majd felszívódik?

2010. dec. 16. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Kibújik a foga, és semmi baj nem lesz. Nem kell vele semmit sem csinálni.
2010. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia


anyukam orvos es azt mondta, hogy arra figyeljek amikor attori az inyet este igyon vizet felfekves elott.Igy ha valami etelmaradek lenne ott lemossa vele.

Meg este tejet iszik a lanyom elalvashoz, igy csak az elott tud fogat mosni.Az a varalafutas el fog mulni hamarosan :)

Ne aggodj, minden rendben lesz.

2010. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze elmúlik, semmi baj nem lesz, nem kell vele semmit csinálnod. Ez olyan mint egy kék folt, elmúlik magától:)
2010. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!