Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fekete a kislányom foga?

Miért fekete a kislányom foga?

Figyelt kérdés
ez a 6 fog,de mintha nem tudna kibújni neki és az ínye,ahol ki kell bújnia majd a fognak,fekete.ma vettem észre,eddig nem volt,láttam hogy fehér már vagy 2 hete,és ma kíváncsiságból megnéztem és megdöbbenve láttam mi az ott.a héten lázas is volt,lehet emiatt?Volt másnak is ilyen?most ez baj?a többi fogánál nem láttam ilyet.
2010. dec. 16. 16:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,megnyugodtam.
2010. dec. 16. 20:39
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem minden foga kicsit sötétes szürkének tünt,meg olyan üvegesnek.amig nem bujt ki,aztán ahogy jött ki kifehéredett.szerintem ez ilyen és kész.talán nincs benne annyi kálcium vagy foszfor,vagy ami fehérré teszi,nem tduomm mi.a fiam minden foga ragyogo fehér lett.
2010. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.azok a fogak amik kint vannak azok szép fehérek,ez azoknál nem is láttam ilyet,azért ilyedtem meg mi lehet ez.de most már segítettek és tudom hogy nincs baj.köszönöm mindenkinek.
2010. dec. 17. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!