Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek most a legjobb minősíté...

Melyek most a legjobb minősítésű autósülések? (9-18 kg)

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
römer king ts plus vagy ha van isofixetek, akkor römer duo isofix
2010. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi is most készülünk venni és ezekben gondolkodunk, mint amiket az előző válaszolo írt, vagy még a romer safefix plus isofixen
2010. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maxi cosi priori xp
2010. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira nem mérvadó, tesztekban soha nincs bbenne az összes ülés, réadésul az ADAC tesztek kicsit egyoldalúak, szerintem.
2010. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekünk van mind a kettő, amit írtam, nagyon szeretik a gyerekeink, kényelmes, könnyű bekötni, biztonságos
2010. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző

[link]


Nekünk Besafe X1-es van, az nincs benne, se az X3-as és még jó pár ülés.

2010. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Bellelli ülést vettünk, igaz nem Isofixeset, hanem az övvel beköthető 0-18 kg-ig használható változatot. Jól utánaolvastam, a saját oldalukat is (bellelli.com, olaszul van egyébként), és külföldi fórumokat is átböngésztem, és úgy döntöttem hogy ez tökéletes lesz, szerintem nem ér meg majd' százezret egy ülés, persze, nekem is a Picim biztonsága a legfontosabb, de ennyibe igenis csak a neve miatt kerül valami. Ebből meg úgy emlékszem az isofixes is 50 ezer körül volt.
2010. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Römer King Quickfixünk van, nagyon szuper, és egyszerű bekötni is.
2010. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!