Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen mérgelődő kisbabám...

Miért ilyen mérgelődő kisbabám? Az én 6hós babám, ha a hátán fekszik átfordul hasra, és 4kézlábra áll, és elkezd "vísítani".

Figyelt kérdés
nemtud még mászni, ezt a 4kézlábra állást is csak 1hete gyakorolja, de egyből ilyen "ideges "lesz.pedig magától csinálja.
2009. jan. 22. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fejlődési folyamat része, az önállósodással való küszködés. A kicsid már mászni szeretne de még nem tud és tehetetlenség miatt begorombul. Majd ha már mászik akkor tipegni akar, ha már tipeg akkor szaladni...stb. És bizony még sok kudarc éri ami okot ad a könnyeknek. Türelem és vígasztalás enyhíti a kicsi mérgét, főképp ha érzi hogy mellette vagy és segítesz neki ha már nagyon elfáradt.


Egy kétgyerekes anyuka

2009. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az elöttem válaszolóval teljesen egyetértek :) Tökéletes leírta mi a szitu :D
2009. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na most képzeld el az én fiamat milyen mérges,hogy 9.5 hónapos és még mindig nem tud rendessen mászni,de próbálkozik megállás nélkül,csak sűrűn elfogy a türelme.:->>>
2009. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jajj, de aranyos lehet! igen, szerintem is többet akar, mint amennyit bír, és ez bosszantja. dicsérd meg, nyugtasd meg, én biztos segítenék egy picit neki, bar az nem tudom mennyire helyes.
2009. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válasz 100 %-ban hasznos, de az enyém, aki egyetetért vel, az csak 74 %-ban?! :DDDD Ez a nap poénja :D
2009. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek,(nemtudom ki pontoz)

hát persze, hogy aranyos, 2percig mondjuk, de utána már annyira nem.

oda szoktam is 4kézláb állni mellé, és beszélgetek vele.akkor egy kicsit megnyugszik.majd csak elkezd mászni, vagy kúszni és jobb lesz.

2009. jan. 22. 12:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!