Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy ha kevés az anyatej sokat alszik? Szerintem sírna ha éhes lenne!

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez hülyeség. Ha éhes lenne, akkor biztos sírna.
2009. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez inkább visszafelé igaz: ha sokat alszik, tehát ritkán kerül mellre a baba akkor kevesebb lesz az anyatej. Ez azonban csak azokat a babákat fenyegeti, akik születés után besárgulnak, hiszen ilyenkor aluszékonyabb lesz a baba. Amúgy örülj neki, hogy a babád szépen eszik, nem sír és sokat alszik!


Minden jót!

2009. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

nem hülyeség. Az én babám egy napot átaludt a kórházban, azt mondták, h AZONNAL ébresszem fel, és etessem meg, ha mással nem megy, hát tápszerrel! És hozzáértő mondta. Igaza is volt. Nem volt tejem, a gyerek az előző napot bőgéssel töltötte, majd másnap aludt.

A magyarázat az volt, h egyszerűen így védekezik az éhség ellen. "Nem adnak enni, hiába sírok, így inkább alszok, úgy nem érzem!" ez volt a válasz.

Kapott tápszert, azóta minden rendben.

És mondanom sem kell, h én sírtam helyette, annyira "bekómált" szegény, alig tudtam felkelteni! Nagyon rossz érzés volt.

2009. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

A "bealvós" vagyok újra.

És igen, visszafelé is igaz.

Ilyen esetben ez ördögi kör. Én adtam tápszert, aztán lassan szopni is megpróbáltunk. Vegyesen működött ez egy darabig, most már sajnos csak tápszerezünk.

Pedig mindent megtettem a tejserkentésre. Ez van.

Amúgy nyugodt, egészséges, mosolygós baba, és szépen gyarapodik.

2009. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 hónapos 1hónapja hagytam el a tápszert mert úgy érzem beindult a tajem normálisan azóta csak szopik nem mérem nem tudom mennyit eszik de nem reklamál. Azéret kérdezem mert mivan ha tényleg éhes marad?
2009. jan. 22. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mentek a védőnőhőz havonta mérekezni?

Ő úgyis megmondja, hogy eleget hízott-e. Ha idegesít akkor vidd el megméretni, szerintem nem fog bekapni. 9 hós kisfiú anyukája

2009. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"bealvós" igazat ír, velünk is ez történt a korházban. Olyan rossz volt!
2009. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam 7-8 hetes korában beállt a 3-4 óránkénti szopira,végig aludta az éjszakát. Aztán a 3 hós oltáson kiderült,hogy 5 hét alatt csak 250 grammot hízott. Nem sírt soha evés után,mosolygós,kiegyensúlyozott baba. Mióta erre rájöttünk max.3 óra telik el két evés között,délután már pótlást kap a lefejt/fagyasztott anyatejből,és láss csodát 2 hét alatt hízott 250 grammot.
2009. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordulhat, vashiány is okozhat aluszékonyságot.
2009. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!