Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok "etetőhálóval"...

Tapasztalatok "etetőhálóval" kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy ideje szemezek vele..nem rossz ötlet..de nem mertem még megvenni.

Kíváncsi vagyok van e valakinek itt és,hogy szeretik e babák.illetve miket adtok benne?

Válaszaitokat előre köszönöm!

Szép napot Mindenkinek!


2011. okt. 26. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

sokak szerint hülyeség és csak arra jó, hogy az unatkozó anyukák pénzt dobjanak ki...

Én megvettem és nem bántam meg! Kislányom nagyon szereti, nagyon jó, hogy megszokja a baba a gyümölcsök ízét és nyugodt lehetsz, hogy nem megy le nagyobb darab a torkán. Én raktam bele barackot, almát, körtét, narancsot, Sokszor volt, hogy több félét is egyszerre, kis darabokra összevágtam.

Volt, hogy ameddig mi ebédeltünk, neki hálóban adtam gyümit és nagyon jól el volt vele kb. 20-30 percig!

Szerintem hasznos!

Szép napot Neked is.

2011. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válszod..!Akkor veszek én is mert rettegek,hogy megfullad valamiben:S


Minden jót kívánok!

2011. okt. 26. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem és nagyon szeretem és meg a kicsi fiam is. Nagy már darabosat is tud enni, de még is a gyümölcsöt jobban szereti ebből. Tegnapelőtt meglátott egy almát az asztalon, elkezdte rágcsálni. De még kemény volt. A mosogatón volt az etetőháló, megfogta és a kezembe nyomta azt is, meg az almát is.
2011. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:) aranyos lehetett:))

Köszönöm,hogy írtál..megerősitetted Te is az elhatározásomat:)

Szép napot!

2011. okt. 26. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont a napokban láttam és hezitáltam rajta, hogy vegyek-e?!:-)

Köszi, hogy kiírtad a kérdést, én is beszerzek egyet!!

2011. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:)))alig várom ,hogy meglegyen,olyan kíváncsi vagyok ,hogy fog tetszeni a babócámnak:)

Remélem a Te gyerkőcödnek is bejön majd:)

Minden jót Neked is:)

2011. okt. 26. 20:54
 7/9 A kérdező kommentje:

Megvettem:)

Nagyon jó dolog és nagyon szereti a leánykám:)

Minden jót nektek!

2011. nov. 9. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Örülök, hogy Nektek is tetszik, jó hogy visszaírtál, kiváncsi voltam Nektek hogy jött be!

Első voltam

2011. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Melyik fajtát vettétek?
2013. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!