Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco quattro tour de luxe...

Graco quattro tour de luxe babakocsit szeretnék venni! Érvek mellette ellene? Segítenetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora babának kell!De én még egyszer nem vennék!A gyerek nincs védve a széltől...mert ugye csak akkor néz feléd ha a hordozót bele rakod de azt mi csak 3hónapos koráig tudtuk kényelmesen használni...!Nagy nehéz kocsi....nekem nem volt kényelmes vele közlekedni!
2010. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szűk a hely a tálca és a baba lába közt, enyém husis beragadt

a hordi nem kényelmes, szinte ül benne az újszülött

Messze van a tolókartól a két első kerék, igy manőverezni nehéz vele

valóban befúj a szél...

a rögzitő pöcök vagy háromszor letört a hóban a két első bolygókeréknél

nehéz, mégis szűk :-(

én sem vennék

most egy concord-ot nyúzunk, millioszor jobb

2010. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a 2. fiammal nyúzzuk már és én nagyon szeretem, mert tágas, kényelmes, jól felszerelt és szerintem nagyon szép!

Újabb kocsikból biztosan van jobb is már nála, mi 4 éve vettük, akkoriban ebben az árban csak "fapadosok" és/vagy rondák voltak.

Nálunk nagyon jól kiszolgálta az árát, úgyhogy én egy percre sem bántam meg, hogy ezt választottuk.


Érvek mellette:

- nagy, tágas és kényelmes, mégsem ormótlan,

- stabil, mégis könnyen irányítható és fordulékony,

- jól bírja a terepet is, erdőben, göröngyös úton is simán lehet tolni lefixált kerékkel,

- nagyon jó a babának a felhajtható tálca, nekünk pedig a pohártartó, a 2 rekesz és a hőmérős óra,

- a mózeskosár az első pár hónapban nagyon hasznos, abban feléd néz a baba, később pedig már úgyis kifelé nézeget szívesebben,

- a hordozó rátehető, ez pl. vásárlásnál lehet hasznos,

- a huzata a miénknek nagyon könnyen takarítható, le sem kell hozzá vennem, csak simán lemosom,

- hatalmas pakolórész van az alján, amit összecsukáskor sem kell kipakolni, nekem mindig van bent egy pelus, kis csomag popsitörlő, szúnyogháló és egy pléd.


Érvek ellene:

- összecsukva is nagy, a Honda Civicem teljes csomagtartóját elfoglalja,

- nagyon nehéz, tömegközlekedni nem jó vele, bár én szoktam úgy lépcsőzni vele, hogy a hátsó kerekein húzom föl és le,

- nekünk nemrég kitört az egyik első kereke, 5000 Ft volt a javítása. A szerelő szerint ez sajnos típushiba, számíthatunk a másik kerékre is. Bár ahhoz képest, hogy földúton lakunk és hogy itt nálunk nincs egy normálisan leaszfaltozott utca sem, egész jól bírta! :)


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, azért remélem tudtam segíteni! :)

2010. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazán nekünk sem jött be.Az én lányom(4hónapos)még belefér a hordozóba,viszont a mózesben egy percet sem volt el.Egyszer beleraktuk,semmi nem látott,ordított.A környékünkön csak földút van, de gyűlölök vele sétálni.Egyáltalán nem való ilyen terepre.Ezen kívül borzasztó nehéz.Ráad az első kerék tényleg elég labilisnak tűnik.
2010. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!