Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint egy babakocsis kérdés,...

Megint egy babakocsis kérdés, segítenétek? Olyan babakocsit vettünk, ami később sportkocsivá alakítható..

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Olyan babakocsit vettünk, ami később sportkocsivá alakítható. Amíg kicsi, addig mózessel és átvariálható kupolával lehet megoldani azt, hogy a bébi szemből legyen. Viszont még mindig azon aggodalmaskodom, hogy elég nagy lesz-e, amíg inkább a mózesben fekszik ?Egyébkén vízszintesre dönthető maga a sport rész is, de a hideg miatt gondoltam a mózest. (ez nem a teljesen merev falú, csak az alja kemény).

A kérdésem az lenne, hogy tényleg elfér benne egy kb 3-4-5 hónapos baba, "becsomagolva" télire?(mármint a mózesben?) vagy kicsi lesz? KInél mi vált be igazán?

Nekem amúgy nagyon tetszik, ezt leszámítva, mert direkt olyat kerestünk, ami kicsire összecsukható és normális sportkocsivá alakítható a későbbiekben. Ja és könnyű..


2009. jún. 8. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam februári.2 hónapig bírtuk a mózest használni,mivel kinőtte.3570,52 cm volt. Nagyon függ a bébi méretétől.
2009. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, sajna én is így látom, hogy hamar ki fogja nőni.
2009. jún. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!