Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos kislanyom azt...

15 honapos kislanyom azt csinalja mostanaban hogy reggelinel leeszi a a kenyerrol a felvagottat es a sajtot, a kenyeret othagyja. Mondjuk az elso ket harom falatocska megy rendesen, utana a kenyer marad. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ugyanigy megy a tojas rantottaval is...
2010. dec. 17. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
:) Hagyd rá! Ezt minden kisgyerek csinálja egy ideig, aztán ezt is megunja. A kenyér nem annyira fontos tápanyagok szempontjából, hogy gond lenne, ha nem enné egy ideig.
2010. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha mégis szeretnéd, hogy azt is megegye, próbáld meg formára vágni, pl köralakúra stb. Hátha úgy mókásabbnak találja és megeszi azt is. :-)
2010. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is kiprópáltam akkor mindent, mert olyan fura hogy csak a párizsit eszi, nekem a látványtól is fájt a hasam. csináltam ugy, hogy katonákra vágtam, jól belenyomtam a vasaskenyérbe a párizsit vagy akármit amit evett...hát addig bogarászta amíg ki nem vájta belőle:)

Ez egy korszak, ne aggódj. elmúlt nálunk is. most 20 hós, és mindenestől eszi :)

2010. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanezt csinálja a fiam is,szintén 15 hónapos.mindegy mi van a kenyéren,csak a feltétet eszi meg.eddig ez nem volt így.majd megeszi,nem erőltetem,nem is tudnám.megkapja azért a kenyeret is,eszik amennyit eszik.
2010. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!