Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik mostanában kezdik/kezdték...

Akik mostanában kezdik/kezdték a hozzátáplálást! Miből használsz frisset, miből veszel fagyasztottat, és miből inkább üvegest?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 napja kezdtem. Van lefagyasztva finom házi barack, szilva. Van a pincében szintén házi alma, és körte. Viszont, mivel most még csak kóstoltatom, ezért olyan kis mennyiség kell, hogy szinte semmivel nem tudom elég pépesre megcsinálni babámnak a hamit, így üveges gyümit veszek neki, persze olyat, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Ezt nagyon szereti, ma már elég sokat evett, barackkal kezdtünk. Ha majd megeszik már egy rendes adagot, akkor fogom neki megcsinálni az itthoni gyümit, mert akkor rendesen le tudom majd pépesíteni neki.
2011. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!! Én hónap végén fogom kezdeni,és úgy tervezem,hogy almával indítok,frissel.Barackot majd üvegeset. Anyatejes a babám,és most lesz négy hónapos. Elég a tejem,így egyelőre szerintem nem váltok ki vele szopit,hacsak a Babám nem ragaszkodik hozzá.:):):) Hipp málna-csipkebogyó teát már iszik (kanalazok Neki),nagyon szereti.Elsőre is megivott 70ml-t,úgyhogy szerintem a kóstolás sem egy-két kanálból fog állni.:)
2011. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!