Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kendőben a hátadon viszed...

Ha kendőben a hátadon viszed a babád (kint) akkor hogy öltözteted? Ugyanúgy mintha szabadon lenne/vagy babakocsiban?

Figyelt kérdés

1 éves a lányom, tavaly könnyű volt elől az én kabátom alá bújt,de idén hogy is kellene?

Én ugyanannyi ruhát, vagyis overállt adtam rá, de félek hogy az sok!

Előre is köszi!


2010. dec. 19. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk amíg lehetett hordozós kabát volt. Varrónő egy sima télikabátot átalakított. Nagy pulcsi, ami közös + a horozós kabát. Ha érdekel írj privit. Most már nagy, és sokszor lekérezkedik, így rendes kinti ruhában viszem a hátamon. Egyébként van itt erről egy topik [link] és a folytatása [link]
2010. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia nekem fél éves múlt a kicsim,még elöl hordozom.ha tudom,hogy csak kint leszünk(nem megyünk boltba stb) akkor egy ugyanúgy mintha a babkocsiba tenném,annyi hogy plusz egy "lábbelit" adok rá.és egy vékonyabb takarót szerencsétlenkedem magunkra.(nem vagyok hajlandó huszonezreket kiadni egy megkötős zsákért.)De pl a szövetkabátom alá beférünk mindketten :-)

ha meg boltba viszem(autóval)akkor úgy öltöztetem mint otthon,és egy kabátot adok rá(meg sapit) és beviszem a boltba,és ott kötözöm magamra kabát sapka nélkül(általában apával és a 2évesemmel megyünk,így van aki megfogja addig)

2010. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is egyévesem van, mi hordozókabi alatt nyomulunk, úgyhogy az itthoni ruháján felül egy nagyon vékony átmeneti overall van rajta, bélelt, meleg tutyi a lábán, esetleg lábszármelegítő, no meg persze sapi. Az overall a legkényelmesebb, mert nem csúszik a nyakába a ruha, mikor felkötöm a hátamra.

Ha külön kabátban vagytok, akkor gondolom úgy kéne öltöztetni, mintha a babakocsiba tennéd.

2010. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is közös kabátban nyomjuk, így gyakorlatilag szobai ruhában kötöm fel a hátamra. Ha kabáton kívülre kötöm (pl az apjára), akkor természetesen ugyanolyan melegen öltöztetem fel, mintha babakocsiba tenném. Azaz meleg overál, vagy harisnay+bélelt nadrág, irhatutyi, téli dzseki. Kell a ruha, hiszen ő nem mozog.

2010. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Én is overállt adtam rá,vagyis teljesen úgy volt mint mikor sétálni mennénk,mármint ő is gyalog!Csak mikor lent voltunk akkor gondolkodtam,hogy ez nem túlzás e?De épésszel nem volt az,csak kiváncsi voltam tapasztaltabbak hogy is csinálják!Én nem veszek hordozós kabit,mert nem használnánk ki! :(És ahhoz meg nem olcsó!De köszi szépen a topikot is!

2010. dec. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!