Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség 2 és 3 gyerekes...

Mi a különbség 2 és 3 gyerekes anyaság közt?

Figyelt kérdés
Akiknek 3 gyermekük van, mennyiben változott meg az életetek azután, hogy már nem csak 2 volt, hanem 3. Anyagilag mennyivel volt megterhelőbb? Mennyivel voltak nehezebbek a napok? stb...Terveztétek a 3. babát?
2010. dec. 19. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Egy gyerek.......
2010. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jajjdejó pofa vagy, gondolom neked 1 sincs...
2010. dec. 19. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nekem 3 kisfiam van, és van különbség a 2 és 3 gyermekesség között. Szerencsés vagyok, hogy 3 kisfiam van, és a ruhákat egymás után tudják hordani. Mindháromnak ugyanúgy játékautót és fiús dolgot kell venni. Viszont a türelmem néha elfogy, és legszívesebben sírnék, amikor ezerszer monodm el ugyanazt, és még mindig nem fogadnak szót. Most a legnehezebb, mert a kicsi 2 éves, és igen dacos, a középső 5 éves, és hát se nagynak, se kicsinek nem érzi most éppen magát. A nagy elsős, 8 éves lesz januárban, és bizony ő meg sokszor már nagyfiúnak gondolja magát. És van ám konfliktus bőven.

Mindhárom gyermek tevezett. :)

Az anyagi oldala most még nem vészes, hisz csak 1 iskolás van, de előre félek, mi lesz, mikor már 3 gyermekem megy majd iskolába.

2010. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

15:25 vagyok.

A 2 és 3 gyerek közt annyi a különbség, hogy valamivel több csend volt és kevesebb vita a gyerekek közt, de nőnek és nő a konfliktus és a konfliktus adta lehetőség, főleg, hogy mostmár hárman osztoznak a játékokon, bár bővítjük folyamatosan a játékokat mindig a koruknak megfelelően.

2010. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
de az elsőnek igaza van, két kezed van és eggyel több gyerek.
2010. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 gyereket kell felnevelni, iskolázni....

Nekünk 2 van , nem tervezünk harmadikat, soha nem is akartam.

2010. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 2 gyerek van és nem kéne több, épp elég ez mind anyagilag mind szellemileg
2010. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mint magányos harmadik gyerek, nyilatkozom.

A Testvéreim voltak mindíg a 'nagyok' én meg a pátyolgatott pici, ezért eléggé szekáltak.

Nem voltam túl boldog, mindíg vágytam egy kistesóra, akivel olyan jjóba lennék mint a nővérem és a bátyám.

12 voltam mikor lett egy húgom, de akkor már késő volt.

Most ő a nagycsaládos egyke.

Már van egy kislányom, három hós, de majd egy-két éven bellül szeretnénk egy fiút is.

Az a baj, hogy párban szép az élet...

2010. dec. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!