Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg megijednek a pici...

Tényleg megijednek a pici babák, ha szüleiknek megváltozik hirtelen a frizurája?

Figyelt kérdés
Valahol már hallottam erről, és tegnap levágtam a férjem haját, és mikor meglátta a másfél hónapos kisfiam, olyan iszonyatosan elkezdett üvölteni, alig tudtuk megnyugtatni. Nem volt semmi különös kiváltó oka, készülődtünk fürdéshez a napi rutin szerint.
2010. dec. 19. 15:55
1 2
 1/12 poci-maci ***** válasza:

szia én csak a mi esetünket tudom elmondani a számodra!

Nekünk nem csak a frizura volt a gond hanem hogy a páromnak a számítógépezéshez szemüveg kell a munkájából kifolyólag és egyik nap úgy jött haza hogy rajta volt a szemüveg és a 2 hónapos kisfiammal akit éppen büfizettem amikor hazaért és iszonyú sírásba kezdett attól kezdve folyton sírt amikor apa szemüvegben volt! :s


A másik eset elmentem a fodrászhoz és jött velem a kisfiam is, békésen elvolt a hordozóban míg én nyiratkoztam!

De miután kész lettem és oda mentem hozzá elkezdett sírdogálni de nem volt vészes inkább csak ilyen hüppögés szerű volt!

Fel kellett vennem és a hangom és a szívdobogásom hallatán megnyugodott valamennyire de még voltak ebből a számára meglepődések és sírások!

Egy kis idő után hozzá szokott hogy anya az csak más a frizurája! :):)

2010. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem okozott semmilyen problémát, amikor levágattam és átfestettem a hajam.
2010. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, én hallottam már ilyen példát, velünk még nem fordult elő. De nem csak a frizura lehet a gond, egy bnőm kislánya attól kezdett üvölteni, mert az anyja valami rikító ciklámen színű pulcsit vett fel. Az én fiam akkor nézett rajtam nagyot, mikor meglátott fejmosás után törölközővel a fejemen.
2010. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlen csak a frizura, bár elképzelni sem tudom, egy pasinak milyen nagy változás lehet a haján, ha leváhják, gondolom, meg a válláig ért éőtte, utána meg tök kopasz...

Nekem mindig össze volt kötve, és amikor néha kiengedve meglátott furán názett, de tetszett neki, vigyorgott.

2010. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi gond,mikor levágattam a hajam és melirozták is.A szemüvegre elöszőr nézett egy pár másodpercig,utána természetes volt neki.
2010. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én se gondoltam hogy van ilyen de a férjem levágatta tegnap a haját (mondjuk ő olyan típus hogy valahogy egész más lesz az arca rövid meg középhosszú hajjal) és a lányunk zokogott, félt, nem mert odamenni hozzá pedig amúgy imádja. Gyanakodva figyelte, mikor félhomály lett este és hallotta a hangját meg odabújt akkor végre megnyugodott, de egészen addig amíg látta hogy kevesebb a haja addig csak sírt. Ja és 1 éves a baba.
2010. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én 1 hete vágattam a hajamból.igaz a fiam már 15 hónapos.semmit nem vettem észre,pedig jó 15 cm-rel rövidebb lett.tegnapelött hajat mostam(ált akkor szoktam mikor ő alszik,de most reggel mostam meg mikor ő már fenn volt)és miután megtöröltem felraktam turbánba ahajam kistörölközővel.nézett rám meg kinevetett.biztos mondta magába,h anya ufó lett.az apukája 2-3 havonta jut fodrászhoz.nem vettem észre hogy megijedt volna vagy hasonlók mikor levágatta a haját.
2010. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt a lányom, amikor levágattam a copfos, lenőtt hajam, szépen be is festették. beköszöntem a lányomnak, de éppen csak intett egy "pát". nem ismert meg. amikor már közelebb mentem, nem volt, azonnal neki esett a friss frizurának:-)

az apjánál méregbe gurult, mert szerette az ő haját is markolászni. levágtam géppej 0,9-re, így nem tudott belemarkolni. azóta az ő fejét ütögeti:-)

2010. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én általában összekötöm a hajam, mert hosszú és így praktikus.

Mikor először látott kibontott, vizes hajjal a fiam, először csak nézett-nézett kistányérnyi szemekkel, majd annyira elkezdett kacagni, hogy majd megfulladt!

Ekkor olyan fél éves lehetett, de azóta is nevet, ha kibontott hajjal vagyok néha, és olyan óvatosan nyúl a hajamhoz, mint a radiátorhoz, mikor megnézi, nem meleg-e.

2010. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fiam egy éves volt,amikor szőkéről csokiszínűre festettem a hajam.a szeme se rebbent.aztán két hónappal később újra szőke lettem.semmi reakció.őt nem zavarta.gondolom egy kisebb babánál másabb
2010. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!