Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babáknak megvált...

Egy év körüli babáknak megváltozik az étvágyuk?

Figyelt kérdés
13 hós a kisfiam! Eddig mindent szépen megevett, jó étvágya volt, semmi gond nem volt soha! Most egyszerűen, nem eszik!:( Saját főztöm, bébiétel, vagy tápszer, tej, kenyér, vagy bámi...Náthás pár napja..,hogy ez közrejátszik-e? Vagy amúgy is változékony ilyen korban az étvágyuk? Mit tehetnék? El vagyok keseredve.. Írjon akinek van hasonló tapasztala kérlek! Köszönöm!
2011. máj. 9. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 1-3éves kora között alig evett valamit. szerintem csak egyszerűen túl sok volt az új és izgalmas dolog, ami jobban érdekelte. jól fejlődött, leadta a bébihájat, de msá egyéb nem történt. volt hogy hetekig csak 4-6db danoninót evett egész nap. ne aggódj, add neki amit szeret, ha egészséges ő is kinövi majd!
2011. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom szintén 13 hónapos. Most kerültünk bele abba a korba, amikor csak úgy eszik, ha saját maga ehet. Darabosnál megpróbálom (pl. reggelinél a kenyér) a falatokat akkorára vágni, hogy egyedül be tudja kapni és ne kezdjen fulladozni tőle. A főtt ételeknél, pedig ő is kap egy kanalat és úgy eszünk. Persze időigényesebb és maszatolós is, de így legalább eszik. Előtte csak a hisztik voltak, mert semmi nem kellett neki. Próbáld meg esetleg Te is. Hátha valamivel jobb lesz a helyzet. De az biztos, hogy annyit fog enni, amennyire szüksége van, még, ha Te kevesled is a mennyiséget, vagy a minőséget.
2011. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy foga jön neki???Akkor szoktak étvágytalanabbak lenni!
2011. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat! Én is gondoltam,reméltem,hogy talán úgyis megeszik annyit amennyire szüksége van!Foga nem látszik, hogy jönne, bár már régóta szünet van, elképzelhető, hogy valami készülődik! Azért megnyugtattatok kicsit, remélem majd alakul valamerre a helyzet... Köszönöm mégegyszer, annak is aki esetleg még ezután írna!
2011. máj. 9. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt is. Vagyunk (voltunk) így egy páran. Nálunk már elmúlt 16 hónaposan.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor ezekszerint tényleg nem vagyunk egyedül, azért remélem változik majd ez is!

Minden jót mindenkinek!

2011. máj. 10. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!