Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás után megváltozik...

Hozzátáplálás után megváltozik a babák szélete? Babám 8hós, és már nem olyan híg a széklete, és nem is sok, ez gond? Anyatejes is még mellette?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Naná. Az enyémnek mindig szinte kifolyt a pelusából. Hozzátáplálástól pedig néha kőkemény gombócokat alkot, és olyan szinű, mint a főzelék amit evett. A szagokat nem részletezem :)az is megvéltozott.
2011. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam:)már azt hittem megint szorulása van:)
2011. márc. 21. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az én babóm kaksija is míg csak tejcsizett híg volt, de abban a pillanatban, hogy elkezdtük az almát, a köv. kaki már szilárd volt.
2011. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és nem is olyan sok,ez gond?
2011. márc. 21. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elején kevés. Eltelt pár hónap, nálunk már hús, máj is van, és napi 2-3 kakaláda :)
2011. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!