Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babám ma a vacsorán...

16 hónapos babám ma a vacsoránál a 10-dik falat még meleg volt, és elkezdett sirni. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Tejbegriz volt a vacsi és én hülye a 10-dik kanál után már nem fújtam meg,mert gondoltam már kihült!Annyira lelkiismeretfurdalásom van,hogy már rosszul vagyok:(Gyorsan kivettem a szájából és adtam neki vizet,utána már nem kellett neki,és már el aludt!
2010. dec. 19. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, ne aggódj. Mivel már el is aludt, reggel már emlékezni sem fog rá:)

Ugyanolyan neki, mint amikor neked megsüti a szádat az étel, érzékeny kicsit, de bajod nem lesz tőle. Nyugi:)

2010. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a nyugtatást,biztos nem lesz semmi baja??

Olyan szépen evett pedig,és én hülye annyira ideges vagyok magamra:(Amúgy is rossz evő a picikém,még biztos evett volna pedig,nagyon lelkiismeretfurdalásom van!!!

2010. dec. 19. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lesz:) És ez legyen a legnagyobb problémátok:)

Hidd el, legközelebb úgy fogja enni, mint a kisangyal:)


És már úgysem tudod visszacsinálni (bár tudom, hogy szeretnéd:D), úgyhogy hagyd abba az önostorozást, és nyugodj meg! Majd legközelebb jobban figyelsz:)

2010. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,legközelebb nem lesz ilyen,mert nagyon figyelni fogok:) Nagyon szépen köszönöm neked a nyugtatást!!!
2010. dec. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!