Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton sír a babám, amióta...

Folyton sír a babám, amióta hazajöttünk a kórházból. Cumit nem szeretnék neki adni, de akkor mit tehetnék, hogy ne ordítson folyton?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 05:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amint tenném akioságyba, felébred, és ordít. Nem enged el magától, így a nap teljes hosszában hozzá lennék kötve? Mit tehetnék?
2010. dec. 20. 06:28
 2/14 anonim ***** válasza:
hasa nem fáj?próbáld ki,hogy beleburkolod egy plédbe,mint egy pólyába.Sokszor attól is megnyugodnak.ijesztő nekik a hirtelen nagy tér.nálunk is sok sírás volt három hónapos koráig a hasfájás miatt,azóta szinte soha nem sír.állandóan cicin akart lenni.így nagyon sokat evett,és sokat is bukott.én akartam neki adni cumit,de nem fogadta el.így megtalálta az ujját.
2010. dec. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy újszülött "ilyen". Amit az első ír, jó ötlet, pólyában vagy takaróba csavarva jobban érzik magukat, de kell neki idő, mire el fog engedni. A cumitól meg ne félj, nagy segítség neki is, ha van valami ami segít neki megnyugodni.
2010. dec. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha hasfájós, úgysem oldja meg a cumi. Enyémek iszonyú kólikásak voltak, ki kell bírni a 3-4 hónapot, utána elvágják. Már ha ez a probléma. De lehet, hogy csak hiányzol neki. A kisbaba nem magányos lény.
2010. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod a kendőt is.Az én fiaim nyáriak ezért nem szerettem mert összeizzadtunk,de most a 6 hósom ha nyűgös akkor abba belerakom és megnyugszik.Vagy az adamo tipusú hintát.Nagyon drága de a teszveszen vaterán lehet venni utánzatot jóval olcsóbban.(én is ezt vettem)
2010. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha a kezedben van akkor is sir?vagy csak akkor ha leteszed?
2010. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Türelem, tök ijesztő neki még a világ, az én fiam is sírt 2 hónapig, aztán egyre kevesebbet. Türelem.
2010. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak egy megjegyzés: én nem félnék ennyire a cumitól a helyedben. Nem ördögtől való az... Kisfiam 8 hónapos koráig cumizott, addig is csak javarészt elalváshoz kellett neki. Azóta már azt sem tudja, hogy mi az a cumi (14,5 hónapos).

Azért, mert egy újszülöttnek cumit adsz, még nem jelenti azt, hogy 5 évesen is az fog a szájában lógni.

2010. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a lanyommal,folyton csak sirt sirt s meg mindig sirt,en a 6 hetet nem pihenessel toltottem hanem mikor vegre elaludt es nem a melkasomon volt akkor vagy furodtem,vagy foztem vagy takaritottam picit,aztan mikor megebredt akkor folyamatosan meg allas nelkul hordoztam,el-vissza,soha el enm felejtem azt az idoszakot nagyon nehez volt,de eltelt,3 honapig tartott,most 9 honapos es egy angyal,fel sem kell vegyem,el van egesz nap,jatszunk nagyokat,alszik nagyokat,szoval kitartas,legy mellette.Bocs hogy ilyen hosszu lett:)
2010. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bármit csinálunk vele apával, sír. Cicin nyugszik meg, de nem lehet levenni róla. Amint elválasztom magamtól, amikor bealudt, egyből felébred. A kórházban nem ilyen volt.

Cumit azért nem szeretnék, mert szopik, és nem kockáztatnám meg, hogy leszokjon a szopizásról.

2010. dec. 20. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!