Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költözzünk el 4 és fél hónapos...

Költözzünk el 4 és fél hónapos babával H1N1 gyanú miatt?

Figyelt kérdés

Szüleimmel lakunk, akik egy hete találkoztak egy olyan rokonnal, akiről ma kiderült, hogy H1N1 fertőzött. Szülőktől ma vettek mintát.

Szerintetek költözzünk el anyósomékhoz pár napra, amíg kiderül az eredmény?


2010. dec. 20. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szüleid elkapták, lehet akkor ti is. Szerintem felesleges.
2010. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha a szüleid elkapták, akkor a vírust már tovább is adták nektek, hiszen a lappangási-idő alatt ugyanúgy fertőz... Emiatt költözni már nem igazán érdemes. remélem, nem lesz semmi gond! A babád szopik még? Ha igen, sok betegségtől véd a tej...
2010. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reagálást! Sajnos már nem szopizik. Tudom, az lenne a legjobb minden szempontból.
2010. dec. 20. 15:00
 4/12 anonim válasza:
100%
Nem kell félni ettől a H1N1-től. Nem egy halálos valami, egy szezonális influenza több embert öl.
2010. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes egy influenza miatt ekkora felhajtást csinálni.
2010. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem várjátok ki míg elkezd vérezni a tüdőtök semmi bajotok sem lesz. Azok halnak bele, akik ba.sznak elmenni orvoshoz, aztán kb. akkor jutnak el, mikor a mentő viszi őket.
2010. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkora ügyet csináltak tavaly belőle, hogy az ember retteg.
2010. dec. 20. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Az csak azért volt, mert épp nem volt jobb téma. A médiának mindig kell valami, amire rákapnak az emberek, plusz a gyógyszeriparnak jó nagy bevételt jelentett az a sok ember, akik beijedtek és megvették az oltóanyagot.
2010. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
off: csak egy tanács, egy éves kor alatti gyermeket nevelő szülő ingyen kapja az influenza (hagyományos + H1n1) elleni vakcinát, szerintem érdemes beadatni főleg ha már nem szoptatsz
2010. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindenképpen beadatjuk magunknak.

Márciusban beadattam amikor terhes voltam, de gondolom annak nem sok hatása lehet a mostani mutációra.

2010. dec. 21. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!