Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kér enni ilyen "korán"...

Miért kér enni ilyen "korán" 4 és fél hónapos kisbabám? Eszik olyan 150-180 gramm tápszert, játszik, elvan, nem sír kajálás után, nem jelzi, hogy éhes lenne.

Figyelt kérdés
Eltelik 1 óra és rázendít, azt hinném, hogy elálmosodott, de ha beteszem a kiságyba ordít, kiveszem a szájába adom a cumisüveget akkor eszik. Vajon miért? Éhes lenne valóban?

2011. okt. 29. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag tápszeres?Mert akkor innia is kell forralt és lehűtött vizet.Főleg ha egy óra elteltével már nem eszik sokat.Nem egésszéges, hogy óránként eszik, főleg ennyit ennyi idősen.

A másik gond a büfi lehet.Büfizik minden evés után?Meddig büfizteted?Az én lányomnál is volt ilyen gond és pár nap után derült ki, hogy a bennrekedt levegő a ludas.

Az én véleményem az, hogy nem lehet éhes óránként, de a cumisüveg megnyugtatja.Megpróbálhatnád a cumit is, ha nem használtok.Sokan hülyeségnek tartják, de szerintem egy áldás:)

10 hós kiscsaj anyuja

2011. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia:-) Büfiztetem kaja közben is, mert bukós baba, tehát még csak el sem "felejthetem". Inni is iszik vizet, először mindig vizet adok neki és csak azután a tápszert. Cumi kilőve, ő az ujját szopja, próbáltam ilyenkor cumit adni neki, de eldobja. Viszont ilyekor nem sokat eszik, max 60 grammot merek neki adni, mert félek, hogy rosszat teszek. Én nehezen hiszem, hogy éhes lenne, pláne 1 óra múlva. Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt a dolgot.
2011. okt. 29. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először adj neki tápszert, amennyit bír. Aztán várj legalább fél órát, órát, utána a vizet, mondjuk amikor felsír. Szerintem csak nyugtatná magát, nem éhes, de a cumitól megnyugszik.
2011. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most megint ez van. Evett 9:30-kor, tápszert is, bébikaját is, elvolt, játszott, most rázendített, 11 óra van, tehát eltelt másfél óra. Nem akarom elhinni, hogy éhes. Betettem a kiságyba, sír, adtam neki vizet kihányta, megpróbálom a kiságyba hagyni. Lehet, hogy álmos. Csak olyan furcsa, mert eddig ha álmos volt nyöszörgött, betettem az ágyba adtam két puszikát, és aludt is, esetleg nézelődött kicsit, aztán aludt. Most beteszem sír, néha bekapja az ujját, de egy idő után kikapja a szájából és ordít.
2011. okt. 29. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a fogät erzi es azert nyügösködik a cumi meg megnyugtatja!Nälunk ez a helyzet!
2011. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonló problémánk volt, írtam is ki kérdést, olvasd el végig, hátha találsz megoldást:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezeket a sorokat. Hihetetlen. Viszont 5 órától reggel 4 - ig alszik. Én is tanácstalan vagyok. Az biztos, hogy jön a foga.
2011. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!