Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy 4 hónapos babám...

Létezik, hogy 4 hónapos babám rosszat álmodik? Két éjszaka egymás után szinte sikítva sírva felébred, ha felkapom, azonnal megnyugszik és pár perc múlva vissza is alszik.

Figyelt kérdés
Hasfájós korszaka már elmúlt régen, csak anyatejes, de én sem ettem semmit olyat, amitől esetleg fájhatna neki. Amúgy egész nap mosolyog, nagyon kiegyensúlyozott baba, látogatónk nem volt napok óta, semmi zaj nem volt éjjel, és amúgy is 6 hetes kora óta teljesen átalussza az éjszakát. Nem értem, miket álmodhat, vagy mi lehet ez az egész.
2010. dec. 20. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem, ők 2 éves korukig nem álmodnak, mert nincs még olyan érettségi fogon a hozzá szükséges agyállomány, memória.
2010. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hogy ne álmodnának két éves kor előtt.


Második lányom 6 hónaposan egymást követő két éjszaka kacagott álmában. Aztán sokáig semmi.

Pedig senki nem csikizte... :o)

2010. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a fogcsírák mocorognak?

Akkor szoktak ilyen fájdalmas felsikítani álmukban!

Ha az a gond, akkor megpróbálhatod a Nurofent, vagy Dentinoxot az ínyére kenni!

VAgy akár homeopátiával is próbálkozhatsz!

:)

2010. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szia persze h álmodhat rosszat,akár a születést is vissza álmodhatja :):)
2010. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
olvassatok utána. mérni lehet, hogy valaki mikor álmodik, tehát ez tudományos tény. a babák ennyi idősen nem álmodnak. a 6 hetes gyerek se azért nevet, mert olyat álmodik...
2010. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6 hónapos, bocs
2010. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha nem álom volt, akor nem tudom. A fogacskákra még azért nem gondolok, mert most kezdett csak nyáladzani, az ínyén sincs semmi jele, nem duzzadt, nincs fehér csík, persze az is lehet, hogy mélyen a csírák indulnak, igen, igazad lehet.
2010. dec. 20. 16:29
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és császárral szültem sajnos, ezért is gondoltam a rossz álomra. Tudom, hogy az hatalmas sztressz a babáknak. :(
2010. dec. 20. 16:30
 9/17 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet,és biztos,hogy a fogak miatt.

Homeopátia nekünk bevált.

2010. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A foga!!

Attól még hogy nem látszik a fogcsírák már születéskor elkezdenek mozogni.

Belenyilal neki és azért sír fel.

2010. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!