Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám még mindig...

4 hónapos babám még mindig 2-3 óránként fennt van éjszaka, szerintetek hogy lehet ezt lecsökkenteni? Mindig sír és enni kér! Evés után visszaalszik (kb.100 ml tápszert eszik), megnyugszik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard lecsökkenteni.Ha éhes had egyen.Majd ő tudja mit és mikor akar.Az én fiam is evés után rögtön vissza is alszik.
2010. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod lecsökkenteni,örülj neki,hogy eszik es vissza is alszik!Majd ha nagyobb lesz 6-7 honaposan atalussza majd az ejszakakat!Addig is hagyd had egyen!!!
2010. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom is 4 hónapos és kb:3 hete este 8-kor szundi.Éjfélig.Aztán 3-kor 6-kor és 9-kor kel.Nekem 60-at eszik éjfélkor még. Utána 30-akat eszik.2-3 hónaposan este 7-töl aludt 4.ig.Kezdtem örülni,hogy egyre többet alszik.DE korai volt az öröm.Azt a tanácsot kaptam,hogy itassam meg.De Őt nem lehet átverni.Éhes és enni akar.Reménykedjünk,hogy lassan átalusszák az éjszakát.
2010. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém is kelt állandóan, ahogy evett vissza is aludt. Én bevezettem, hogy este jó éjt pépet eszik, vagy kekszes tejet, az laktatóbb és végre átalussza az éjszakát és sokkal kipihentebben kel fel és reggelente nagyokat mosolyog:) Én így is felkelek és megnézem jól alszik-e:) fél 9 től 7-8 ig alszik. 3 hónapos!
2010. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mit hívsz kekszes tejnek 4 hónaposan?
2010. ápr. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!