Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos kisfiam, kb...

7 és fél hónapos kisfiam, kb egy hete nagyon rosszul alszik éjszaka, két óránként felébred. Ilyenkor cicire teszem, megnyugszik alszik újabbb két órát. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogak?
2009. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A doktornő megnézte az ínyét, szerinte arra nem lehet ráfogni, de ő sem tudott válaszoln a kérdésemre!
2009. dec. 1. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy a hasa fáj az új kajáktól?
2009. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ekkor kezdődik a szeparációs félelem. Szorong, és felébred, hogy hol vagy, látni akar. A szopi megnyugtatja. Viszont ha nem akarsz minden éjjel felkelni, lehet jobb, ha csak vízzel kínálod, hogy ne szokjon vissza az éjszakai evésre. Talán próbálj még több időt együtt tölteni vele fürdés és alvás között, kicsit húzni a közös időt, és ezért egy kicsit később aludna el, fáradtabb is lenne. Lehet akkor nem ébred fel majd egy idő után.

Van aki ilyenkor sírni hagyja, és pár nap alatt akkor megérti, hogy reggelig nem megy be anya, csak ha baj van, és feladja. Persze ezt nem mindenki bírja ki, és igen "kegyetlen" módszer, mert hát mégis csak szüksége van ránk, mi sem szeretünk egyedül ébredni a sötét éjszakában.

2009. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt 3 hétig és nekünk se látott semmit a védőnő a szájában. Ehhez képest mégis kibújt a két alsó egyszerre és csodák csodájára onnantól kezdve minden a régi volt.
2009. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lányomnál ez 7 hónaposan kezdődött, most 8 is elmúlt és még mindig ez van. Már jó ideje nem alszunk éjjel, van 2 foga, talán a 3. is felül most jön, de nem erre fogom én. Mert ha adok neki az ölemben teát elfgoadja, ha vissza teszem az ágyában egyből fent van és csimpaszkodik mint egy kis maki. Azóta is ez van, hát nem tudom mit lehet ezzel kezdeni.
2009. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!