Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Sleep&Play pelust...

Pampers Sleep&Play pelust használtatok? Bevált?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen én pont most vettem, nagyon jó áron volt a tesco-ban, a 3-mas 37 ft-ra jött ki darabja. És szerintem tényleg jó. Kibírja az egész estét, és még reggel sem nedves a bőre a kisfiamnak, eddig a libero vállt be nekünk estére csak, de már ezt fogjuk használni és olcsóbb is:))

Próbáld ki nyugodtan! A Metroban is jó áron van.

2009. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nagyon jó, nekünk is kibírta az egész éjszakát, de a sogórnőméknek nem jött be.

2009. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3hónapos volt a kisfiam mikor azt kezdtük használni nagyon jó akcióban volt.Most 9hónapos még mindig azt használjuk,szerinten nagyon jó pelus.
2009. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én újszülöttként használtam, meg mikor a libero 3-ast kinőtte, és a libero 4-es még nagy volt neki, akkor vettem pampers 4-9 kg-ost. Tökéletes a pelus, egy baja van ami miatt maradok a liberonál, hogy nem guis a dereka. A liberonak gumis, sokkal stabilabb, strapabíróbb és nem keni el a kakit a hátán..
2009. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem jó lesz, ha nem akkor majd tovább ajándékozom. Teszveszen vettem, 3db kiscsomagosat(mini 38dbos) akkor a negyediket kapok hozzá ajándékba, és postaköltség sincs. és igy 20Forint környékére jön ki.3000Ft a 150darab. Ez megéri nem, pláne ha jó is lesz.
2009. jan. 23. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!én használtam,de nekem nem jött be,átázott a mano nagyon gyorsan és sok elfogyott egy nap.
2009. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nagyon jó beruházást csináltál! Gratulálok!!!
2009. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk nem jött be, mindig kifolyt belőle a pisi, úgyhogy maradtam a sima Pampersnél.
2009. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekunk jo,most kezdtuk el hasznalni a 4es tol,eddig sima pampers volt,de ez is ugyanolyan jo.
2009. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én újszülött kora óta ezt használtam, eddig tényleg jó volt, de az utolsó csomag minden egyes darabjából kifolyt valami. pedig már 8 hónaposa manó. mérges lettem, és mást használunk, konkrétan babylove. azzal nincs bajunk:)
2009. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!